Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem tudom elképzelni a reggeli...

Nem tudom elképzelni a reggeli ébredést, kávé és egy kis tej nélkül. Mennyi az a tej amit belecsöpögtethetek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 7. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha felkeléskor egy pohár narancslére gondolnál, hm milyen finom ize van..

amig arra összpontositasz, mit nem tudsz ..addig nem lesz tartós sikered semmiben,...

gondolj arra, amit szeretnél!

2008. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem :). A 90 napos alatt is ittam minden nap, de én tej nélkül.Meg lehet szokni ha kávéfüggő vagy. :) De ha úgy végképp nem megy, akkor azt mondják, el kell választani a reggeli gyümölcstől. Tehát felkelsz, megiszod a kávét tejjel. Utána kb. 1- 1/2 óra múlva reggelized meg a gyümölcsöt, ezalatt a kávé megemésztődik.
2008. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 2 kávét iszom,és csak tejjel tudom meginni.Ez napi kb.1 dl-t jelent.Igyekszem legalább 2 óra különbséget tartani a következő étkezés előtt.
2008. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig tejjel kezdek, de figylj rá hány százalékos, manapság már 0,1%-t is lehet kapni, én szeretem
2008. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megihatod a szokásos kávédat, csak utána két óra múlva kezdd el a gyümölcsöt enni. Így megmarad a szétválasztás. A 90 napos diétás honlapon sok efajta kérdésre tudhatod meg a választ, amit hozzáértők adtak. Jó fogyást!
2008. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!