Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hány évesen lehet elkezdeni a...

Hány évesen lehet elkezdeni a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább soha. Tönkrevágod vele a szervezeted.
2010. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Felejtsd el, úgy ahogy van! Inkább valami normális diétát csinálj. Ezekre alapozd: csirkemell, hal, sok zöldség, zabpehely, barna rizs + napi min. 3-4 liter folyadék. Továbbá a mozgás sem árt a diéta mellé.
2010. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Légyszíves azt mondjátok el nekem, hogy miért nem jó a 90 napos diéta. Vagyishát nemértem.
2010. okt. 26. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok


A szétválasztás nagy baromság, minden nap minden tápanyagra szüksége van a szervezetednek ahhoz, hogy működj.

A szénhidrát továbbá mindenben megtalálható, fölösleges tehát külön napra szedni. A legnagyobb f@&szság a keményítőnap, hisz az raktározott SZÉNHIDRÁT.

Le lehet vele fogyni, de csak izomból és vízből vesztesz, puha vékony zsírtömeg leszel legyengülve.

Átolvastam az étrendjét is -

a napot gyümölccsel kezdeni a legnagyobb hülyeség, reggelire kéne a legtöbbet enni, az adja a kezdőlökést. Reggelire a fél disznón kívül mindent lehet szinte, nem látszik meg, mert ledolgozod. Továbbá a gyomor éjjel is dolgozik, még intenzívebben, mint amikor ébren vagy, ergo üres lesz nagy eséllyel, mikor felkelsz. Rádobsz pár almát, és olyan savad lesz, hogy görnyedsz tőle egész nap.

A normál diétához napi 5xi étkezés kell, nem koplalás, csupán ne egyél csokit, cukrot, chipset, mekibe meg hasonlókba ne járj és ne cukros üdítőket igyál hanem házi teát édesítővel vagy ásványvizet. Továbbá sportolj.

A 90 napos a legnagyobb hülyeség amit ember kitalált.

2010. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
120
2010. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazuk van.

A sikeres fogyás titka a szénhidrátbevitel ésszerű csökkentése. Mi van a 90 naposban?

1. szénhidrátnap - vagyis szénhidrátot eszel

2. keményítőnap - ez is szénhidrát, ismét szénhidrátot eszel

3. gyümölcsnap - a gyümölcscukor is szénhidrát, vagyis ismét szénhidrátot eszel, és még éhezel is mellette

4. fehérjenap - az egyetlen, amikor normálisan kajálsz, a zöldség-fehérje kombinációval lehet fogyni (normális, tápláló, laktató reggeli mellett, amiben van jó szénhidrát - ez hiányzik a 90 naposból)


Vagyis: 4 napból 3-szor szénhidráttal tömöd magad. Ettől lefogyni nem lehet, viszont egy csomó embernek a 90 napos alatt derül ki a cukorbetegsége, valószínűleg nem véletlenül.


Gondolom, fiatal lehetsz, ezért szeretnék még egy dolgot a figyelmedbe ajánlani: tiniként, amikor fejlődik a méhed, petefészked, egy rossz fogyókúra (koplalás) végleges meddőséget okozhat, ami azt jelenti, hogy nem lehet majd gyereked. A legtöbb férfi viszont olyan nőt keres, aki szül neki gyereket. Ne tett tönkre az életedet.

Inkább kezdj intenzív sportba, attól egészséges leszel és jó alakod lesz. Ha durván elhízottnak érzed magad, akkor menjetek el a háziorvoshoz, aki vizsgáltassa ki, miért vagy elhízva (ha valami betegség miatt, hiába fogyózol, nem mennek le a kilók, amíg nem kezelnek ki), és ajánljon dietetikus szakembert, aki megmondja, milyen étrenddel tudsz lefogyni.

2010. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A 90 napos diétát egyébként szerintem főleg amerikai színészeknek találták ki, akiknek rövid idő alatt kell jelentős súlytól megszabadulni egy-egy szerep kedvéért. Mivel nekik milliók múlnak azon, hogy le tudnak-e fogyni és az egészség csak másodlagos, plusz a forgatás után visszahízhatnak, így őket valahol meg tudom érteni. Csak az a baj, hogy a bulvárújságok egyből elhintik az efféle csodadiétákat, az olvasók meg azt hiszik, hogy ha a sztárok ezt csinálják, akkor biztos ez a tuti.
2010. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!


Ha már felnőtt vagy akkor is felejtsd el.

Én 14 évesen egy 30 naposat csináltam de akkora epehólyag gyulladást kaptam na meg injekciót is...

Úgyhogy szerintem ha van férjed így szeret ahogy vagy.

Ha nincs akkor meg aki lesz pont ezt a formát fogja imádni ahogy most kinézel.... :-)

2010. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
90?
2010. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!