Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretném elkezdeni a 90...

Szeretném elkezdeni a 90 napos diétát, de közbejönne a ballagásom. Hogy legyen?

Figyelt kérdés

Hétfőtől akartam elkezdeni, de 30-án ballagásom lesz, és hát oké, hogy bográcsolt birkapörköltet nem eszek, de mondjuk csirkét kukoricasalátával igen - már csak a család miatt is. No meg a süti... Unokatesómmal egy osztályba járunk, és a közös nagymamánk már egy hónapja tervezgeti, hogy ő milyen hiperszuper emeletes tortát fog nekünk sütni. Szerintem egy életre megharagudna, ha nem ennék belőle (meg szerintem meg sem tudnám állni :$)...

Hogy csináljam? Időzítsem úgy, hogy fehérje-napra essen a ballagás, és a sütivel bűnöznék, vagy essen szénhidrát napra, és akkor meg az összes többivel, tehát a hússal, a salátával bűnöznék? Mert azért sokaktól hallom/olvasom, hogy ők is bűnözgette alatta, de hatásos volt - csak hát egy ilyen ballagás utáni vacsora már nem a "bűnözgetés" kategória... Jó, persze, nem zabálom teli magam, de akkor sem.

Vagy van még egy lehetőség, hogy kezdjem inkább ballagás után - anyukám szerint ez a legegyszerűbb.

Ti melyiket ajánlanátok?


(Itt most nem azokra a válaszokra vagyok kíváncsi, hogy az egész diétát nem ajánlanák, mert én már eldöntöttem, hogy ez lesz. Ha nem válik be, majd abbahagyom, és annyi.)


Egyébként 168 cm vagyok és 76 kg... Sokat gyaloglok (minimum olyan 6 km/nap) egy nap, elég erőltetett tempóban, súllyal (sokszor késében vagyok az iskolából...). Gerincferdülésem van, itthon naponta végzek hozzá gerinctornát. Nyáron ismét elkezdek majd úszni is, szóval a mozgás az úgy meglenne, már amennyire meg tudom oldani (felülés pl kizárt, mert nagyon fáj a hátam tőle).


2010. ápr. 17. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szénhidrátnapra raknám. Utána úgy is gyümölcsnap következik, akkor nem eszel annyit. Egyébként én is megcsináltam egyszer ezt a diétát lefogytam 17kg. az utolsó hónapban sokat ettem össze-vissza mégis hatásos volt.
2010. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyre inkább arra hajlok én is...

Végülis előtte zöldségnap van, akkor sem ennék sokat... Meg szerintem aznap sem igen tudok majd enni, valószínű megesz majd az ideg (nem tudom, miét, az ilyeneknél mindig ideges vagyok)...

Köszi a választ! :)

Azért várok még véleményeket! :)

2010. ápr. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!