Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha sült csirkét eszek francias...

Ha sült csirkét eszek franciasalátával, azt a fehérjenaphoz soroljam? Vagy?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem, a hízónaphoz.
2010. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a franciasali nem majonézes vagy tejfölös vagy mittudomén, akkor igen... Grillezve jobb lenne a csirke, csak jó tanács...
2010. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
miért?-.-" sem a sült csirke, sem a franciasalátában lévő zöldségek nem hízlalnak. kenyeret pedig nem eszek hozzá
2010. júl. 31. 17:34
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Második vagyok. Az első nem tudja mit beszél. Nyilván zabkorpán él, vagy nem eszik semmit, csak fotoszintetizál... :D
2010. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Baromság ez a 90napos diéta, ugye te sem gondolod komolyan, h fehérjenapon a sült csirkétől meg franciasalátától (mindkettőben van kalória rendesen), szénhidrátnapon meg tésztától fogyni fogsz?!

Őszintén lejött rólad akár csak 1 kiló is rólad így?

És ha abbahagyod az ilyen étkezést vajon mennyi idő után szeded vissza amit nagy nehezen leadtál?

2010. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok, már 3-szor csináltam végig és 17 kg-ot fogytam. Ezt vagy elhiszed vagy nem...


Miért, te mit eszel?? Elmesélnéd??

2010. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az első nem fotoszintetizál, hanem tud olvasni, és amit olvasott, azt értelmezni is tudja. A majonéz tömény zsír (olaj), baromira hizlal, főleg ha az ember jó sokat eszik a majonézes salátából, mert azt hiszi, nem hízik tőle. És akkor még az adalékokról, tartósítószarokról, állagjavítókról nem beszéltem, amik benne vannak.
2010. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És te pl. mit eszel, amiben nincs adalékanyag? Netán biokertészeted van falun? Ott írtam, hogy ha nincs rajta majonéz v tejföl... Te sem tudsz olvasni...
2010. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Dieta? Nekem egy sem valt be, ez a 90 napos sem ment. Egy esetben ment, amikor dietetikus osszerakott nekem egy 1500 kcal-os etrendet. Persze emellett tornazni, tornazni es tornazni kellett sokat, es bar szigoruan betartottam az etrendemet, nagyon hamar kifaradtam.

Egyebkent pedig minden dieta utan visszahizza az ember, mert nem a zsirreteget tavolitja el magarol, hanem a gyomra megy ossze, es amikor rendesen eszik ujra, akkor a gyomor kitagul. Szoval ha fogyni akarsz, kemenyen edzz es ne dietazz, mert azzal csak artasz a szervezetednek. Persze, minel kevesebb zsirt vigyel be, ez legyen a dieta.

Egyebkent nem a suly a lenyeg. En 78 kg vagyok, 173 cm, es nem vagyok kover egyaltalan. 21/N

2010. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

A 90 napos lényege éppen a szétválasztás. A Francia-saliról 90 napig le kell mondani, ha ezt be szeretnéd tartani. A fehérje napon a husid mellé zöld salátákat (pl. fejes sali, uborka, paradicsom, paprika, nyers káposzta-félékből, nyers répa, cékla, hagymával, fokhagymával és egy kis oliva olajjal, provanszi fűszerekkel nagyon fincsik) egyél - majonézből, ha nagyon kívánod, csak keveset! A Francia-saliban lévő zöldségek a keményítő napon ehetők, de akkor majonéz nélkül!

Ha sok nyers zöldséget fogyasztasz nem érzed kevésnek a mennyiségeket, és a szervezeted feltöltődik vitaminnal, a sok rost méregtelenít. Ha becsülettel végig csinálod a diétát, ami áll a 90 nap szétválasztásból és az ugyanolyan fontos újabb 90 nap gyümölcs reggeliből, akkor a szervezeted anyagcseréje átáll, és a kilók nem jönnek vissza.

Hajrá!

Én 20 kg-ot fogytam ezzel a diétával, a vérképem jobb mint valaha!

2010. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!