Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejfölös csirkét készítek de...

Tejfölös csirkét készítek de nem tudom meddig főzzem a húst? Nem tudom mennyi idős lehet a tyúk! Múltkor húslevest csináltam belőle és kb 3-4 órát főztem de rágós, ehetetlen volt a husi! :-s

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csirkét, vagy tyúkot főzöl? Nézzed a húst, hogy puha-e, akkor lesz jó ha puha. A csirkének 45 percnyi főzés elég. A tyúknak attól függ, hogy milyen öreg. Tyúkot legjobb kuktában főzni.
2011. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tejfölös "csirkét" nem lehet tyúkból készíteni!

Ha mégis megpróbálod, tyúk íze lesz és valóban nem lesz puha. Addig kell főzni, míg meg nem puhul (annyira, amennyire lehet), és utána behabarni.

2011. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs h tyúk e?Anyósom küldte a húst!
2011. febr. 28. 14:38
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy csináld,hogy mindenképp csontozd ki és kockázd apróra,mert ha öreg tyúk akkor is hamarabb meg fő,mintha csontosan csinálnád.

Majd írj,hogy hogyan sikerült.

2011. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószinű ez is tyúk lesz, nem csirke. Ha már felkészitetted a pörköltet, akkor csináld végig. Puha lesz, ha puha lesz - türelem. Nagyon finom lesz, akár tyúk, akár csirke. Addig csinálj mást, ki kell bekkelni, nincs más lehetőség. Ha már puha, vannak lehetőségek.
2011. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már felraktam főni!Benne van minden fűszer!Remélem jó lesz!1órát főzöm majd megkóstolom!
2011. febr. 28. 15:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha csirke lenne, már készen lenne. Mivel már 1 órája főzöd, valószínűleg tyúk. Ez esetben 2,0 - 2,5 óra.
2011. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még nem főzöm 1 órája!Fél 4 kor raktam fel!Az elöbb kóstoltam egy kis darabot olyan mintha egyre rágósabb lenne!:-s
2011. febr. 28. 16:07
 9/13 anonim ***** válasza:
mindjárt fél hat, lassan puhulnia kell. ha kezd a csontról leválni, akkor már reménykedhetsz:))
2011. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ajjaj,mi újság,már fél hét?
2011. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!