Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma tartok a fogyimban a 11....

Ma tartok a fogyimban a 11. napnál. A célom -15 kg. Eddig 2,30 kg-ot fogytam.Ennyi kilogramm fogyás jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek ez jó? A másik kérdésem, hogy baj-e, ha eddig keményítőnapon sült krumplit szoktam enni?
2009. jan. 15. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Sült krumplival diétázol?????? Ez komoly?
2009. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem diétázom, hanem a 90 napos fogyókúrát csinálom. A kérdésem másik fele arra vonatkozott, hogy a krumplit ehetem-e a keményítőnapon sütve, vagy csak főzve szabad. Egy kommentben ugyanis azt olvastam, hogy a krumpli sütve már szénhidrátnak számít, és érdekelni, hogy ez valóban így van-e. Azok válaszát vártam, akik már alkalmazták a diétát sikeresen, és tudják is, hogy miről van szó.
2009. jan. 15. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én már a párommal többször neki estünk ennek a fogyinak kívülről betéve tudom hogy mit mikor lehet enni jelenleg most is csináljuk.én is egy fórumon olvastam a sült krumpliról.

valaki azt írta hogy a keményítő napon szinte mindig azt evett és ugyan úgy fogyott tőle. én is szoktam csinálni és szerintem abszolút belefér azon a napon de a tescoba lehet olyan sültkrumplit kapni amit sütőben olaj nélkül kell megcsinálni.az tuti belefér.

sok sikert kívánok

remélem segítettem.

2009. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha a sültkrumplit olaj nálkül sütőben csinálod akkor jó, ha olajban akkor nem jó.

Amúgy nem tudom ki találta ki hogy sülve keményítő főve szénhidrát, de biztos értett hozzá. Amúgy meg mindegy mert a szervezet mindketőt ugyanazzá bontja le...

2009. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én írtam, hogy főzve keményítő, sütve szénhidrát. Ez persze csak egy tény, ha nem feltétlenül így csináljuk, attól még sikeres lesz a diéta!!!


11 nap alatt 2,3 kg nagyon jó. Én is a 11. napnál vagyok kb. ennyi jött le. Szépen lassan kell fogyni, ez így nem megterhelő a szervezetnek.

De ne csak a súlyodat nézd, hanem azt is, hogy hány cm jött le a csípődből, combodból. Ez az igazán látványos.

Petranova

2009. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan eheted a sült krumplit, akár olajban sütve is! Én is ettem és mégis lefogytam! Jól haladsz a súlyvesztést illetően, csak így tovább!
2009. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó neked én 20 nap alatt fogytam annyit mint te
2009. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagy kár h fogyózol, és nem diétázol, előbbi hülyeség, utóbbinak van értelme és hosszútávú hatása...
2010. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
milyen tény az h sütve, meg főzve más lesz a krumpli? Ne vicceljünk már. A keményítő összetett szénhidrát, szóval csak ne dobálózzunk hülyeségekkel. Sütve, és főzve ugyanaz marad...
2010. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!