Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miután lefogyok rajtam marad...

Miután lefogyok rajtam marad a felesleges bőr?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a bőr nem szívódik fel. Oda plasztikai sebész kell :)
2009. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoltál hova lesz? A bőr különben sem felesleges. Annak hosszabb idő kell,hogy újra alkalmazkodjon a testedhez,mint a zsírnak alatta. Ha nagyon sok feleslegről van szó plasztika kell majd.
2009. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány kilótol akarsz megszabadulni?Ugyanis nagymértékben függ ettől, hogy mennyire lóg majd a bőröd.

A bőrünk, az kifejezetten rugalmas szövet.A lényeg, hogy akkor marad rajtad a felesleges bőr, ha hírtelen adod le a kilókat, mert akkor nincs ideje a bőrnek megfelelően követni az alak formáját.Ezért is fontos, hogy ne akarj gyorsan lefogyni, hanem szépen, fokozatosan.És pontosan ezért is fontos a rengeteg(napi 3 l )viz elfogyasztása, az fokozza a bőr rugalmasságát és hidratáltságát.

És a fogyókúra idejére én bőrfeszesítő krémet is szereztem be, ajánlom neked is, mert sokat segíthet.

Sok sikert, és gyönyörű alakot kívánok :)

2009. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 10 kg-tól szeretnék megszabadulni, napi 2 l ásványviz és egy kis esti torna.Ennyi belefér neked is)
2009. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit akarsz lefogyni és hány éves vagy,
2009. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. válaszoló, ill. bárki kérdésre felelni szándékozó:

Ezek szerint ahhoz, hogy ne lógjon majd a bőr az esetleges fogyás során (vagyishogy ne maradjon ott "olyan" formában) elég az, hogy sok (!) vizet iszok (úgy 2-3 liter körül egy nap) és hogy "igyekszek" nem túl hamar leadni a kilókat és azért a mozgást sem kerülöm el???

Lécci válaszoljatok!

2009. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!