Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha nekem 6 kg feleslegem van,...

Ha nekem 6 kg feleslegem van, akkor érdemes elkezdeni? Mert többet nem szeretnék fogyni. Akkor is eredményes ha hamarabb abbahagyom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 08:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Hát persze hogy van értelme elkezdeni. Én is pont ugyanebben a "cipőben járok" :), én 55-56 kg között mozgok, kicsit meghiztam, és szeretnék 53 kg lenni, szóval miért ne?! De ne feledd, sok mozgással, sporttal érhetsz el kitünő eredményt. Olyat ne csinálj hogy nem eszel, csak azért mert fogyni akarsz. Tapasztalatból irok. Én könyv segitségével fogytam le, és sikerélménnyel tudok csak tetszelegni. Sok sikert a fogyáshoz:P
2009. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

A 6 kilós fogyásra ez sem rossz:

[link]

2009. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elekezdheted mikor lement a 6kg-d akkor abba lehet hagyni .
2009. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha elkezdesz edzeni fogyókura miatt az első 2 hétben nem fogsz fogyni addig a szervezeted elégeti " a zsírkészleteid"
2010. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!