Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pontosan milyen étrenddel,...

Pontosan milyen étrenddel, milyen mozgással (időben hetente) lehet fogyni 4 kilót 2 hét alatt, ha 10 kiló feleslegem van? SOS!

Figyelt kérdés
Jó lenne,ha valaki írna mintát...:)
2010. nov. 27. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Egyik módszer : egyél fele annyit mint eddig és mozogj kétszer annyit mint eddig.
2010. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valaki leírná normálisan?:S
2010. nov. 27. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggire barna vagy magvas, vagy rozs kenyér, 1 szelet

rá sajt felvágott, vagy rántotta főtt tojás ruszli, paprika paradicsom uborka, vagy 1 adag cornflakes tejjel, vagy cornflekes joghurttal,

tízórai gyümölcs

ebéd,sült hús főtt zöldséggel mint répa brokkoli borsó karfiol, húslevesből hús zöldség

uzsonna gyümölcs vagy joghurt

vacsora ismét hús főtt zöldséggel, vagy paradicsom paprika uborka összevágva, joghurtba valami knorr vsgy maggi saláta öntet por, azzal leöntve


ezeket eszem 2 hete, 71 voltam, most 68 vagyok

2010. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2hete 74,5 kg voltam, most 70,5 vagyok úgy, hogy kihagyom a vacsit [kivéve szerdán], nem eszek édességet és nem nassolok.

De a fogyókúra elejében mindig száguldoznak lefelé a kilók,aztán kicsit lelassul a fogyás, úgyhogy kétlem, hogy továbbra is heti 2kgt fogok fogyni.

2010. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!