Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kilót fogyni, hogyan?...

20 kilót fogyni, hogyan? Eddig sok módszert kipróbáltam, sikerült is leadni 15-20 kilót de még mindig van ennyi feleslegem.

Figyelt kérdés
Most napi 1200-1800 kalóriát fogyasztok, minden étkezés előtt megiszok 1 nagy pohár vizet, étkezési naplót vezetek, és minden ami elképzelhető, és mellette heti 3-4 órát mozgok (bicikli, foci, futás stb. ). Ezzel a módszerrel a kívánt 20 kilót le tudom dobni?
2010. okt. 22. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már lement 20 kiló, ne változtass. Jól csinálod, működik! Ne kezdj ész nélkül diétákba, azok csak ártanak. Esetleg próbáld növelni a sport mennyiségét. Vagy +1 nap sport vagy 1-1 alkalom legyen hosszabb.
2010. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nincs kérdés :)

A módszered működik, ezt az előző 20 kilóval már bizonyítottad. Csak így tovább, bízz magadban, a legjobb úton jársz. Irigyellek, én feleennyi súllyal nem tudok megbirkózni..

És hát persze gratulálok! Csak így tovább!!

2010. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól csinálod, és ha valami működik, miért változtatnál rajta? Esetleg azt tudod még megtenni, hogy megnézed, abban az 1200-1800 kalóriában milyen típusú tápanyagok vannak. Legyen benne minden, csak minél kevesebb szénhidrát, vagy ha van, az lassan felszívódó legyen inkább!

Ne add fel, ne tántorodj el a célodtól, sikerülni fog!

2010. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az igazság az, hogy az a 20 kiló drasztikus módszerekkel ment le, akkor sportolni se volt energiám, viszont most csak stagnálok... lehet mégis ez az egyetlen megoldás, mert most sehogy sem fogyok tovább. Ha igen akkor visszajön. Tudom azt mondjátok nem helyes a drasztikus diétákat követni de nekem fél év alatt 1 deka se jött vissza... ):
2010. okt. 22. 12:10
 5/6 Böse ***** válasza:

Ez a megtorpanás tipikus, a legvalószínűbb magyarázatok rá:

- sokat stresszelsz, idegeskedsz többek közt a diéta miatt, amitől magas a stressz hormon (kortizol) szinted

- túl keveset mozogsz vagy túl keveset eszel és lassú az anyagcseréd

én az utóbbit tartom legvalószínűbbnek, ilyenkor az a megoldás hogy minden héten tartasz egy napot, amikor a több szénhidrátot eszel (ha fiú vagy kb 200 grammot, ha lány vagy kb 100-150 grammot) természetesen nem cukorból meg csokiból, hanem gabonából, zöldségből meg gyümölcsből. Ettől felpörög az anyagcseréd, betöltődnek a glikogén (szénhidrát) raktáraid, ami ideiglenesen akár több kiló vizet is megköthet, nem kell megilyedni ha 2-3-4 kilóval többet mutat a mérleg, és nem utolsó sorban jól is fog esni.

Ha nem hiszed, itt egy cikk róla:

[link]

2010. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem simán le tudod adni a "maradékod". Én is 1200 kalóriás étrenddel és sok mozgással fogyózom és lassan de biztosan fogyok. Nekem egy Noémi nevű lány adott lökést és hitet,ő fennt van norbi honlapján is a sikersztorik között(torna dvd-k miatt).Ő 1200 kalóriás diéta sok mozgás mellett 1 év alatt kb. 30-35 kg fogyott és erről blogot is vezetett, csomó fitness magazin írt már róla. Szerintem ha beírod keresőbe ,hogy Nono fogyás tutira meglesz... Neki sikerült,másnak is sikerülhet!

u.i:Azért érdekelne milyen drasztikus diétával sikerült ennyit leadnod?! Ezek szerint ugyanis van kitartásod! Én kb. egy -egy napig tartottam be őket ezért csődöt is mondott nálam mind... :) Ez az 1200 kalóriás működik, mert péntek este belefér egy sportszelet... :)

2010. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!