Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehet konkrét gyümölcs helyett...

Lehet konkrét gyümölcs helyett gyümölcs kompótot enni reggelire a 90 napos diétánál?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de a kompótban sok cukor van, ezért csak keveset célszerü, mert a gyümölcsnap NEM szénhidrátnappal egyenlö, ha lehet, inkább nyers gyümölcsöt fogyassz
2010. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:)
2010. dec. 24. 11:56
 3/9 anonim válasza:
100%
Lehet enni mindent ami elvileg gyümölcs 100%-ban. De ha megengeded, akkor segítenék egy picit, hogy tisztábban lásd a dolgot.Először is van olyan, hogy víz nap. Hát ha vki egész nap nem eszik, hanem csak iszik, akkor teljesen kiéhezik a szervezete és ettől nem is tisztul semmit. Inkább egyen sok rostosat és igyon sokat, de mellette egyen is. A másik van olyan, hogy keményítő meg szénhidrát nap. Bár milyen furcsa is, de a keményítő is szénhidrát. Egy alfa-D- glükőz(szőlőcukor) és egy maltóz(maláta cukor) az építője. Ha pedig ez el kezd lebontódni, akkor ugyan úgy cukor lesz belőle, sőt még jobban hízlal a maláta miatt. Akkor van a gyümölcs nap. A gyümölcs cukor jobban beépül a szervezetbe ezáltal jobban hízlal. Szóval akkor van 3 szénhidrát nap és egy fehérje, és akkor kiderül, hogy baromság az egész. Aki fogy vele, az csak azért fogy, mert keveset eszik. Meg most már milyen rossz úgy enni a húst, hogy nincs hozá krumpli? A legjobb fogyókúra a mozgás, csak az a baj, hogy az embrek nagy része lusta, ezt most nem rád értettem, csak mondtam. Sokszor keveset kell enni, szénhidrátot reggel és egy keveset mozogni(2 naponta 30-35 perc elég) és soha nem éhezni. Este pedig nem kell enni édeset. De mindent vegyesen nyugodtan. Norbibát sokan lehülyézik pedig neki van igaza, mert vele tényleg egészséges leszel, mondjuk azért ott se kell mindent betartani. Soha ne hiddjétek el a hülye reklámokat, mindig járjatok utánna!
2010. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A tanácsod eléggé elgondolkodtat, de köszönöm a választ :)
2010. dec. 25. 11:50
 5/9 tigress válasza:
Nem hinném, a kompótot mindig telenyomják cukorral, meg édesítőszerrel, stb, stb. A gyümölcs legalább biztos gyümölcs. De neked kell eldöntened, hogy a diétádkor cukrot, vagy gyümölcsöt akarsz-e enni...
2010. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem.Ugyanannyi nyers gyümivel sokkal kevesebb kalóriát viszel be,és sokkal több vitamint.Akkor inkább fagyasztottat válassz,ha nem tudod megoldanni a frisset.
2010. dec. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
62%
12-24 14:25-ös válaszoló nagyon hasznos és valós dolgokat írt le. Egyet kivéve. A gyümölcscukor nem hizlal jobban, mint a sima. Mivel a gyümölcs megevésére több energiát szán a szervezet, mint amennyi a gyümölcsben van. Meg nagy része víz..... Tudom, hogy nem tartozik ide, de nem akartam, hogy tévhited legyen a gyümölcsökkel kapcsolatban, ill még valami. én a 90 napossal 15 kilót fogytam, pedig csak a "rendes" szénhidrát napon ettem kevesebbet.
2010. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarok kötözködni (főleg,mert még nekem is sok tanulnivalóm van e téren ),de azért ez elég nagy általánosítás,vagy inkább mellényúlás :" a gyümölcs megevésére több energiát szán a szervezet, mint amennyi a gyümölcsben van. Meg nagy része víz" ...ez max a bogyós gyümölcsökre igaz,de néhánynál ez is erősen sántít! Nem véletlenül nem lehet délután fogyasztani a 90 naposban! Egy igazán szigorú diétában még egy fél alma is káros délután,de reggel pont a benne levő cukor ad energiát (más jótékony hatásai mellett - rostok,vitamin)...szóval azért csak óvatosan a leírtakkal,mert van aki komolyan veszi és továbbadja :) :) :)
2011. jan. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!