Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon, de egyébként...

Gyümölcsnapon, de egyébként sem bírja a gyomrom, pláne reggelire a gyümölcs fogyasztást, mintha savam lenne tőle, van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Más formában egyed a gyümölcsöt. A Raffaello pl. kókuszdióból, mandulából és cukorrépából van, vagyis csupa gyümölcs (na jó, egy kis zöldség is), és mégsem lesz tőle savad.
2008. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbálj meg reggelire banánt enni.Ha viszont savat csinál a gyümi, akkor jobb lenne nem erőltetni, annak sincs értelme, ha kikészíted a gyomrodat.
2008. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt az elsö választ nem értem.

maga az édeségre gondolsz? mert az aztán nagy baromság hogy egy kalória bombát egyél fogyókurához.


én is így voltam, a sok gyümitöl.

ezért sok banánt ettem, és megföztem édesítös fahéjas vizben az almát, már is jobban esett.

a dinnye nyáron nagyon jó mert szinte víz.

most még van öszibarack, talán nem annyira savas mint az alma. szölö sem rossz.

ha nagyon rosszul érzed magad akkor egyél egy ici pici kenyeret.

2008. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehetsz sótlan magvakat. Mandulát, pisztáciát, mogyorót. Ezek lekötik a savat.
2008. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!