Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha betartom a 90 napos dietat...

Xaba89 kérdése:

Ha betartom a 90 napos dietat hany kilot tudok lefogyni 90 nap alatt korulbelul?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokból sokat, kevésből keveset. Függ az anyagcserédtől, attól, mennyit mozogsz mellette, és még vagy egy rakás dologtól. Csak rajtad múlik.
2010. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
184 cm es 96 kilos vagyok....azaz kab 10-13 kg felesleg le mehet ennyi ido alatt ha betartom?
2010. dec. 27. 16:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kérdezni kell, hanem elhatározni, mert a fogyás elsősorban fejben dől el. Ha azt mondod, ennek a végére 13 kilóval könnyebb leszek, és minden nap ezt sulykolod magadba, na meg persze teszel is érte, akkor megvalósítható.
2010. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki egy kicsit is ért a táplálkozáshoz, az nem csinálja, és nem ajánlja a 90 napos diétát...
2010. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én két hónap alatt a 90 napossal 9 kilót fogytam.
2010. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fogyni lehet vele,de testzsírt veszíteni nem nagyon,szóval nem valósul meg a diéta célja általa.
2010. dec. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ne egyél tésztát meg fehér kenyeret.. Többre mész mint ezzel a buta 90 napossal.. abbahagyod és visszamennek a kilók. Baromság.
2011. jan. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a 90 napos,csak ajánlani tudom, 12 kg-t adtam le, azóta sem híztam vissza.Az is igaz, azóta igyekszem a szétválasztás rendszere szerint étkezni, ugyanis azt tapasztaltam a 90 napos alatt-után, hogy így sokkal jobb a közérzetem,nincs hiánybetegségem,megszűnt az állandó puffadásom,a vérnyomás normalizálódott...soroljam még?Sok sikert!!BUÉK!!
2011. jan. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na most ahogy az okosok mondják: Minden fejben dől el.DE! Ez függ genetikától,anyagcserétől,hogy miket eszel,mennyit mozogsz.Kezdésnek egyél kevesebb hízlaló kajákat: kenyér,tészta,gyümölcsök..Amiben szénhidrát van,azt vedd lejjebb!Utána tornázz napi szinten egy 10 percet.Felülés,és egyéb könnyebb feladatokat.Ha pedig nem 90nap alatt terveznéd mindezt,hanem mondjuk fele ennyi idő alatt,akkor kellene naponta futni egy 10-15 percet.Mindennek ára van,és ki is kell tartani.De ha sikerült lefogyni,utána is oda kell figyeled arra,hogy miket fogyasztasz.Ebbe értem persze,hogy a csokoládét se kell annyira erőltetni...Sok sikert
2011. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
90et
2011. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!