Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napossal ki mennyit adott...

90 napossal ki mennyit adott le, és utána mennyit szedett vissza, milyen időn belül?

Figyelt kérdés
Nem érint a dolog, csak láttam, itt sokan megkérdezik egymástól, viszont kérdés talán nincs róla, ide leírhatjátok a tapasztalatokat:-D
2011. jan. 2. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

4 éve csináltam, de nem 90 napig, hanem kb 6 hétig. Akkor a 71 kg-ról lementem 55-re, azóta 58-60 kg között mozgok.

A zöldségnapot utáltam a legjobban.

21/N

2011. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

hát én 62 kg-ról kezdtem, olyan 2 hónapig csináltam, és 48 kg lettem, mikor abbahagytam. ez volt 1 éve.

most pedig olyan 70 kg lehetek :S

egész nap eszem. Ez megnyugtat. A családomban senki nem kövér, hanem olyan átlagos, pont jó súlyú. De én.. lehet, hogy már több is vagyok, mint 70. Mert ugye itt volt a karácsony, meg minden. :D

és eddig sose siránkoztam, hisz én hoztam a bajt..

egész nap édességet eszek, semmi főtt vagy normális kaját. Anya mindig mondja, hogy jó lenne, ha normálisan ennék, meg ilyenek...

most kezdtem röplabdázni.. remélem segíteni fog :D

15/l

2011. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azt hozzáteszem, hogy sok édességet eszek (csokifüggő vagyok), és általában főleg este 8 és éjfél között folyamatosan eszek valamit.

21/N

2011. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 hónapig csináltam,fogytam 7 kg-t,aztán visszaszedtem több mint 10-et.(mondjuk 4 hónap után,nem egyből)

most több vagyok mint amennyi eredetileg voltam...

2011. jan. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én 2006-ban csináltam 54 napot, és leadtam 8-9 kilót.Aztán olyan 2009-ben kezdtem el visszaszedni, úgyh most megint ott tartok,h ma újra elkezdtem. 171 cm,80 kg vagyok.



Szerintetek még egyszer sikerül ezzel a módszerrel fogynom?Mert olyat is hallottam,h nem lehet egy fogyival többször lefogyni.Tapasztalat?


Duncsi

2011. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tavaly pontosan ezen a napon kezdtem, és 15 kilótól szabadultam meg minden gond nélkül. Lett volna több is, ha a végére nem lazulok el, és jobban odafigyelek. Azóta 3 kiló jött vissza, úgy, hogy oda sem figyelek.
2011. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!