Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Melyik nappal kezdjem el?...

Melyik nappal kezdjem el? Kenyeret mivel helyettesíthetem?

Figyelt kérdés

sajnos nekem a kenyér-zsemle-kifli hozzátartozik a mindennapokhoz, de a siker érdekében szeretném ezeket elhagyni.

viszont nem tudom elképzelni hogy egy lightos reggeli kenyér ill bármiféle péksüti nélkül teljen :(

valami pótló cucc?

tényleg akarom!


2011. jan. 3. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

1. A 90 napos hülyeség. Életmódváltás kell! Mindennap kell a szervezetednek fehérje, különben az izmaidat fogod elveszteni...

2. Nem kell elhagyni! Tk kenyeret kell enni, nem a fehérlisztes sz*rt...

3. Márpedig nem eheted meg ha FOGYNI akarsz. Fogyni akarsz, nem? Áldozatokat kell hozni... én is péksüti függő voltam, de elhatárotam: lefogyok, ha kell a reggeli kakaóscsigámat is feláldozom, csak fogyjak. Sikerült, - 17 kg.

2011. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

A reggeli rántottához diéta alatt is ehetsz egy szelet kenyeret.

A diéta nem önbüntetés.A ch csökkentés meg legyen fokozatos ne drasztikus,akkor nem adod fel.

2011. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

Ha azt mondják a fitnesszfas.zok, hogy ne egyél kenyeret, akkor nem eszel? Ha azt mondják ugorj bele a kútba...


Mozgás és mértékkel kell enni a kenyeret, ennyi. Barátnőm sovány, pedig péksüti imádó, és elhízásra is hajlamos lenne, ha nem enne 3-ad annyit mint én...

2011. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elvileg egy szelet (teljes kiőrlésű) kenyeret minden nap (kivéve a gyümölcsnapot) lehet enni, de ha valaki tud egy jó helyettesítőt, arra én is kíváncsi lennék!
2011. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!