Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen veszélyei vannak ha...

Milyen veszélyei vannak ha csak kenyeret és vizet eszem/iszom?

Figyelt kérdés

Most komoly, tudományosan megalapozott válaszok érdekelnek, a cikizők meg az "én úgy hiszem"-ezők kíméljenek!

Amúgy úgy kb. 1 hónapig gondoltam a böjtöt...


2011. febr. 8. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
A kenyér jó, kicsit vizezd be a tetejét, majd ejtsd bele kristálycukorba, hogy ráragadjon. Aztán már eheted is, isteni finom!
2011. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

így semmilyen vitamint,ásványi anyagot,fehérjét nem viszel a szervezetedbe

ez miféle idióta böjt?

2011. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Kenyér?

Fogyókúra témában?

90 naposban?

Tudod miről szól?

Ezt Te sem gondoltad komolyan...

2011. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Állítólag az (egészséges) ember 40 napos böjtöt is kibír különösebb problémák nélkül...


Én azért nem javasolnék ilyen drasztikus fogyókúrát, mert az embernek alapvető ásványi sókra, tápanyagokra, rostokra szüksége van!!!


Mi lenne, ha zöldséget és gyümölcsöt azért ennél?!


Vagy legalább egyél SPIRULINA alga-tablettát, ami egy szupertáplálék, 2 tabletta elfogyasztása egyenlő értékű 1 kg zöldséggel, nagyon magas értékben tartalmaz vasat, B-vitaminokat, fehérjét és minden életfontosságú anyagot, tehát éppen fogyókúrázóknak pótol minden szükségeset a szervezetben anélkül, hogy hízlalna!


Sőt, van egy olyan fantasztikus "képessége", hogy a szervezetben csak az és csak annyi szívódik fel belőle, amire a szervezetednek éppen szüksége van.


Ha ebből a Spirulina alga-tablettából napi 2x 2db-ot beveszel, akkor az étvágyad is csökken, sőt az anyagcserét is segíti, méregtelenítő hatása is van.

2011. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Egy csomó létfontosságú anyagot nem viszel be a szervezetedbe.

Egyébként csináltam már ilyet, bár nem fogyás volt a cél, de egész sok lement, napi 2 szeletet ettem pirítva, morzsánként.

Nálam egy csomó mellékhatása volt: kihullott egy csomó hajam, kilazultak a fogaim, folyamatosan fájt a gyomrom, hiába aludtam 10-12 órákat, folyamatosan fáradt voltam, semmire nem bírtam koncentrálni, két szóval később már nem emlékeztem, mit mondtam, folyamatosan szédültem, és úgy általában iszonyú levert voltam.

Ebben a két hétben nem mozdultam ki a szobából, de gyanítom, ha megtettem volna, minden kis fertőzést is összeszedtem volna.

Nagyon nem ajánlom. Max. 2-3 napig, semmiképp se tovább! De már addigra is kicsit oda leszel..

2011. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Elsiklottam a 90 napos felett, ez van.

De a diéta stimmel, ha nem tudnád, de személyes tapasztalat, hogy kenyérrel (ha tényleg SEMMI mást nem eszik az ember) is hamar lehet fogyni és igen tudom, hogy a kenyér alapból hízlal, csak nem így.

Már csináltam 1x és hamar, elég sokat leadtam. Csak akarat erő kérdése, biztos az az ilyesztő, hogy nem változatos és a legkevésbé sincsenek ízek, de amúgy nekem kutya bajom se volt tőle, de azért érdekel ha valaki tud mellékhatásokat (komoly fizikai tünetek). Én tök jól voltam közben, éreztem hogy kitisztul a szervezetem, nem is kívántam mást enni és persze most sem tervezem hosszabbra 1 hónapnál, ami kiesik azt meg vitaminokkal/pezsgő tablettákkal tudom pótolni. De azért mielőtt újra belevágok elolvasnék pár vélemény.


Ja és a kötekedők is kíméljenek, légyszi...

2011. febr. 8. 20:25
 7/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: kérdezehtem, hogy ha nem diéra akkor mi volt a cél, érdekel...?
2011. febr. 8. 20:29
 8/20 anonim ***** válasza:
Egy hónapig kenyér és viz diétával semmi bajod nem lesz, különösen ha azért a vitaminokat pótolod!
2011. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem volt cél, megcsalt és kidobott a barátom, és annyira sokat sírtam, hogy nem bírtam semmi mást megenni. Abszurd, de tényleg így volt :)
2011. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy azért is kérdezem, mert hallottam hogy skorbutot is lehet tőle kapni, ennek van alapja?
2011. febr. 8. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!