Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hétfőn kezdem a 90 napos...

Hétfőn kezdem a 90 napos diétát, kitart még velem? Ki szeretne rajtam kívül még fogyni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is hétfőn kezdek fogyózni, igaz nem a 90 napos diétát csinálom. De Veled tartok! Hátha így jobban fog menni. :)
2011. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A 90 napossal az a baj, ha abbahagyod visszajön, amit leadtál. Sőt még több... anyum egyik ismerőse ez miatt nem meri abbahagyni.

javaslom inkább a Norbi update-t. Nem az áruira gondolok, hanem a táblázatra.

2011. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én most hétfőn kezdtem, de szívesen csatlakozok. :)
2011. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Örülök annak aki még elszánja magát és csatlakozik meg belevág egy másik diétába!Sok sikert mindenkinek és rengeteg kitartást!A cél lebegjen a szemetek előtt!:)
2011. jan. 9. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tarthatok Veled, mert enni szeretek.
2011. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Most olvasom te is a héten hétfőn kezdted a 90 napos fogyókúrát.Én is ezen 10.-én kezdtem, tehát ez a 4.nap, azaz gyümölcsnap. Hát... már 1 kg lement, de nem akarom magam pár naponta méregetni, csak barátnőm nem hagyott békén. Én 36 éves vagyok, nő. Kb. 168-170 cm és 80 kg-ról indultam. Ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot melyikünknek hogy megy ez a 90 napos diéta. :)

2011. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rendszeres sportolás és tápláló, változatos étkezés mellett SOHA NEM FOGTOK lefogyni, mikor tanuljátok már meg? persze koplalni, éhezni könnyebb az akaratgyenge embereknek, mint feltápászkodni és megmozdulni végre. de ami rosszabb, hogy az erőszakos önéheztetéssel testedet vitaminhiányos + kalóriaszegény = egészségtelen állapotba kényszeríted. próbáljatok meg megmozdulni, nemcsak a hülye és hatástalan gyümölcsdiétákkal áltatni magatokat. Mozgás + rendszeres étkezés, azaz belső harmónia(!) nélkül soha az életben nem lesz senki egészségesen vékony, karcsú, nőies.
2011. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez kissé nem stimmel...:"Rendszeres sportolás és tápláló, változatos étkezés mellett SOHA NEM FOGTOK lefogyni..." Szólok az előttem hozzászólónak, hogy talán nem sport és diéta MELLETT, hanem NÉLKÜL nem fogyunk, nem?.... ezt akartad írni gondolom.
2011. jan. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!