Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha gyümölcs napon sok gyümölcs...

Ha gyümölcs napon sok gyümölcsöt eszek az baj?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez is attól függ milyen gyümölcsöt... mert ha banánt az igen nagy gond :D a többi annyira nem egyfélét eszel csak gyümölsöt így ugyanúgy pontja le a szervezeted. De a soknak érzed akkor próbáld meg csökkenteni. Én úgy csinálom hogy felkockázom a mindenféle gyümikat majd izlésesen guztán egy tányérra rakon és így nem tűnik kevésnek és jól is lakom vele.
2009. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi de a banán miért ekkora gáz?
2009. febr. 3. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Állitólag a banán a gyümölcsök közül a leghizlalóbb.Én 3-at iktatok be gyüminapon.Reggelire, ebédre, vacsira.Eltelit.Tele van szénhidráttal, ezért te se egyél meg belőle 2kg-ot gyümölcsnapon)
2009. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A banán még a szőlőtől is sokkal több szénhidrátot tartalmaz. DE! A gyümölcsökben lévő szénhidrátok és cukrok másként viselkednek, mint a sima cukrok és a lisztfélék egyszerű szénhidrátjai. A sima cukrot gyorsan bontod le, így azonnal megdobja az inzulinszintedet, ami ugyanilyen gyorsan le is esik. Ilyenkor azt érzed, hogy baromi éhes vagy. A cukroknak ez nagyobb csapdája, mint a "cukortartalmuk". A gyümölcscukor lassabban hasznosul a testedben, így ezek után nem leszel azonnal farkaséhes.:)
2009. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!