Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki hol tart a dietaban? Sikerek?

Ki hol tart a dietaban? Sikerek?

Figyelt kérdés

Egy kis felmeres lenne a kerdes celja. Hanyadik napnal jartok, mennyit fogytatok es mekkora sulyfeleslegbol, szerintetek hany kilo sulyvesztes realis meg a kura vegeig, mennyire tartjatok be a szabalyokat es a dietazason kivul mit tesztek meg a fogyasert, torna, mozgas?

Az ellenvenyezoknek, kritikusoknak: tudom, hogy segiteni szeretnetek a velemenyeitekkel, koszonjuk, de ezt a kerdest hagyjatok szuzen ebbol a szempontbol legyetek szivesek! Persze ha ti is eppen fogyassal probalkoztok, akkor szivesen olvasom az eredmenyeiteket, tapasztalataitokat es a modszeretek osszefoglalojat.

Koszonom!


2009. febr. 5. 07:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Az eredmenyeim: 35. napnal jarok es 7 kg-ot fogytam eddig. 15 kilonyi sulyfeleslegem volt eredetileg. Nem tartom kizartnak, hogy a maradek nyolctol is sikerul megszabadulni a hatralevo szuk ket honapban, de szamitok ra, hogy a fogyas lelassul es az utolso kilokhoz tobb idore es egy kis etrendatalakitasra is szuksegem lesz. Az etrend eloirasokat betartom, de egy-ket dolgot atalakitottam. Szenhidratot a szenhidrat nap kiverelevel nem fogyasztok, tehat a hushoz engedelyezett szelet kenyerrol is lemondtam, szenhidratnapon is igyekszem megvalogatni, hogy milyen formaban viszem be. Viznapot is tartok.

Hetente 5-6 alkalommal tornazok, aerob mozgast vegzek. Alkalmankent 45 perc, de emellett szeretnek most hangsulyt fektetni az izomerositesre is.

2009. febr. 5. 07:42
 2/6 anonim válasza:
100%
Az én eredményem eddig a 31. nap után - 6 kg, kb. 10 kg volt az össz fölöslegem. Egy jó hete stagnál a súlyom, de bízom benne, hogy a kitartás meghozza a kívánt eredményt. Még nekem is 4 kg-nak kellene lemennie. Testmozgás: heti 3 alkalommal szobabiciklizem, ami 30-40 perc szokott lenni. Mindent betartok, néha kicsit jobban megpakolom a tányérom, de csak azzal amit ehetek. :-) Mindenkinek kitartást kívánok a fogyókúrához!
2009. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
167cm/68kg-val indultam.10 kg szeretnék leadni.30.napnál tartok 4 kg ment le.én is mindent betartok, de az adagokat szerintem kéne csökkenteni.esténként haspadozom.
2009. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én a 16. napnál járok, eddig -2 kg.

nem mozgok, nagyjából betartom, de szerintem ez így szép, ütemes fogyás lesz, ha végre sikerülne...

2009. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a "haspados" vagyok.

42 nap 6 kg......és rám ment egy nagyon régi gatyám vááá!!!!

2009. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia "Haspados"! :-)

Bar nem lett egy nagy sikeru kerdes, de azert teszek en is egy helyzetjelentest, mert epp ma mertem magam.

55. napon tartok es 10,5 kg ment le eddig.

Volt egy nap par hettel ezelott, amikor baromi depis voltam egyeb dolgok miatt es bevallom oszinten, hogy aznap majdnem kirugtam a hambol egy dupla sajt burgerrel olyan alapon, hogy legalabb annyi oromom legyen hirtelen, de vegulis nem tettem meg. Bar nem hiszem, hogy az annyira visszavetett volna a fogyasban...

A tornat valtozatlanul csinalom, a dietaban annyit valtoztattam, hogy szenhidratnapot kihagyom szinte mindig, inkabb feherje napot tartok, mert izmosodni is szeretnek, nem csak elfogyni, ahhoz meg tobb feherjere van szuksegem. Igy sem lassult le a fogyasom, de jobb formaban vagyok.

Ha nagyon kivanok mar valamilyen szenhidratfelet, akkor megis tartok egy szigorubb tesztanapot, de ez eleg ritka.

Meg negy-ot kilo lemehetne, de most mar nem a kilokban nezem a sikert, hanem a centikben, mert formalodnom kell csak. A regi ruhaimat ismet tudom hordani es ez eleg nagy motivacio! :-)

Ha van kedved es idod, akkor irhatnad tovabbra is, hogy hol tartasz.

Azt sem bantam volna, ha tobben is irjak a merleguket, az hatha meg jobban motivalna bennunket.

2009. febr. 25. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!