Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétában mennyit...

90 napos diétában mennyit csaltál, hogy az még úgyis hatásos volt?

Figyelt kérdés

KÖTEKEDÉS, ELLENZÉS nem kell! Arra nem vagyok kíváncsi. Ez is egy sima kérdés, akinek nem inge ne vegye magára, nem kötelező válaszolni annak, aki érdemben nem tud hozzászólni, csak azért, hogy kifejezze ellenszenvét, nem kell ide írnia.

Köszönöm, hogy értelmes vagy, és ezt felfogtad!


2011. okt. 26. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csaltam és vállalom.Reggelire nem mindig ettem gyümölcsöt,kávé tejjel és cukorral.Nem mindig azt ettem vacsorára amit ebédre.A víz napot délutánig kb.15 óráig tartottam be és utána ettem egy keveset(gyümölcs vagy zöldség).Kenyeret sem ettem ebédre csak elszórva mikor mér nagyon hiányzott.Szerintem senki nem tartja be pontosan,mindig azt egyél amitől nincs függőséged, mert akkor azt tovább majszólnád.Egyébként én 99-ről fogytam 83-ra és most vagyok 85 három év után.Mennyit fogytál és mennyi idő alatt?Kitartást kívánok.
2011. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1x már csináltam, akkor 21 nap alatt lement 4 kiló (64 kg-ról indultam, 165 cm vagyok). Aztán közbejött a nyaralás, lagzik, stb. felfüggesztettem, majd itt hagytam magam lebeszélni, eddig kalóriát számoltam sikertelenűl, olvasgattam a lifetilt-es blogot (de felbosszantott az író suttyó hangneme, és inkább már nem is nézem), szóval most megint elszánt vagyok.
2011. okt. 26. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Öszinten en csaltam, szinte vegig. A kedvenc napjaim a feherje s a szenhidrat voltak. E napokon ettem szinte jollalasig, s nagy mennyisegben, igaz hogy a gyumolcs s zoldseg napokon szinte meg koplalatam, ez igy sem joo am.

Ment le en nem mondom, de talan ment volna meg tobb..... de bicikliztem is mellette.

2011. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát én öszitén csaltam regelira nem volt mindig gyülömölcs :)jobbára cola/süti deh délbe ettem normálisan gyümölcsöt (89 kg fogytam 71 re)
2011. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 évesen: egy gyümi napot tartottam összesen, és csak 6 hétig csináltam, de akkor nem volt olyan sok plusszom, mégis fogytam jól. A többi gyüminapon ebédre ettem ami volt.


Vicces, mert úgy gondoltam, én nem szoktam csalni, Aztán olvastam az első válaszolót, és de, szoktam.

Mennyiségre nem figyeltem, vacsi nem volt mindig ugyanaz, kenyeret sosem ettem fehérje napon(sztem az hülyeség lenne), levest sem mindig ettem.

De összességében, a kajákat nem kevertem az összetétel szerint, és ez számít szerintem. Onnantól, hogy jött az első igazi csalás, nagyon nehezen álltam vissza...

Terhességem után viszont nagyon keményen csináltam, szűzteával, és majdnem minden gyüminap után lénappal, és akkor kellett is ez ahhoz, fogyjak.

Most a 2., baba után vagyok, egyenlőre próbálom szokni az egy év zaba :) után, hogy nincs nasi, néha éhes vagyok (na jó, mindig). De muszáj...

2011. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!