Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » LANYOK nektek bezavart a...

LANYOK nektek bezavart a fogyokura a mensesbe? , nekem mar 1 hete kesik es kezdek aggodni h nem jon meg mig dietazom.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem már 6 hónapja nem jött meg

58ról 54kg-ra fogytam (169cm-hez) és nem koplaltam pedig, csak sok gyümit ettem meg bicikliztem rengeteget.. mostmár úgy vagyok vele bár maradtam volna :( inkább nem akarok "divatalakú" lenni csak lehetne gyerekem majd.. :(

2011. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
ma 19:42 :) biztos helyrejön majd...
2011. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
Első! Nem kéne orvoshoz menned, hogy biztosan rendben vagy-e? Lehet, én dramatizálom túl...:S
2011. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 évre maradt ki a menszeszem a fogyás miatt. Ez a szervezeted vészjelzése, hogy sokkolta a súlyvesztés, és képtelen lennél jelenleg egy gyermeket kihordani.

Vagy keveset eszel, vagy túl gyorsan fogysz stb. Ez nem játék, akár meddővé is válhat az ember. Nekem szerencsére újra megjött, de rengeteg időbe telt, és még mindig nem állt be...

2011. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. megyek majd orvoshoz! csak első pár hónapban nem vettem komolyan, utána meg az orvosom kiment külföldre dolgozni (máshoz nem mennék :S) de nemsokára jön vissza, és akkor bejelentkezek. aranyosak vagytok hogy aggódtok :)
2011. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem úgy volt, hogy 2 hónapig nem jött meg, most meg játszadozik, van, hogy 2 hetente, van hogy 6 hétre, de csak csöpög, kb 3 napig van meg akkor is elég egy tisztasági. remek...
2011. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem akarok okoskodni, de ez mind annak köszönhető, h a szervezetetek nem kapta meg a neki szükséges tápanyagokat és valószínű, h a zsír%-ok nem éri el azt a szintet, h megjöjjön nos nem lennék a helyetekben akkor mikor a nőgyógyász sok sok év múlva majd közli veletek, h nem lehet gyereketek, mert sajnos ez benne van a pakliban!
2011. jan. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár én még csak 8 kg-t fogytam (119-ről 111-re), de sokkal kevesebb lett a menzeszem, mikor régebben az 5-6. napon is normális piros volt, most viszont a 3. napon már barna, és másnapra nincs is...
2011. jan. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na ma megjott ,szerencsere ,koszonom mindenkinek a valaszat es rem minden nonek helyre jon a mensese ,elso ne felejsd a dokit ,szoritunk neked h rendbe legy
2011. jan. 28. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!