Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek ha 1 hete nem...

Szerintetek ha 1 hete nem ettem semmit mert egyáltalán nem kívánom a kaját akkor anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
az, és még idióta is....
2011. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
83%
1 hete semmit nem ettél? Hát szerintem akkor menj el dokihoz, mert ez nem normális dolog. Nekem is vannak olyan napjaim, amikor nem nagyon kívánom a kaját, de azért ilyen még nekem sem volt.
2011. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
58%

A második vagyok.

Még annyit hogy ha nem eszel 1 vagy 2 nap után azt hiszem megszűnik az éhségérzet.

2011. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
csak szimplán hülye:D de nyugi még egy hét és meghalsz.. vagy pedig kamu mert kaja nélkül nem bírja az ember..
2011. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

ha kövérnek látod magad annak ellenére,hogy nincs miből fogynod igen.

én voltam anorexiás és már csak nagyon a legvégén nem kívántam a kaját,egyébként vágytam arra,hogy én is finomakat egyek,de tudtam,hogyha megeszem akkor az rajtam meglátszik,mert ilyen az alkatom.

2011. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
de egyébként meg hogy lehet egy hétig semmit nem enni?akkor egy nap alatt elájulnék.
2011. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak idióta o.O
2011. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem. Az anorexia az, amikor azért nem eszel, mert testképzavarod van és kövérnek látod magad.

Ha nem kívánod a kaját, az másfajta betegség (miatt van). Házidoki, vérkép. Még mielőtt súlyosabb állapotba kerülsz - és nem a koplalás miatt, hanem amiatt a betegség miatt, aminek az étvágytalanság a tünete.

2011. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogyan nem estél még össze?

Én a hét elején koplaltam két napot (betegség miatt) utána már fájt a fejem és szédültem.

2011. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezt nem hiszem el..
2011. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!