Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért kívánom ennyire a vizet?

FFDP kérdése:

Miért kívánom ennyire a vizet?

Figyelt kérdés
Gondolom ez nem baj, de érdekel, tegnap volt keményítő napom és óránként 1 - 2x ki kellett mennem inni. Nem szívtam be vagy ilyesmi :D
2010. ápr. 1. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van olyan napom amikor megtudnék inni nagyon sok vizet.Lehet, hogy valami sósat ettél.
2010. ápr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. lehet, hogy nem iszol elég folyadékot.

2. sokan nem tudják, de a keményítő is szénhidrát, és erőteljes a vércukorszint-emelő hatása.


Ha sokat iszol, és még többet jársz pisilni, emellett még túlsúlyos is vagy, javaslom, hogy nézesd meg a vércukrodat. (Főleg, ha a felmenői között van is cukorbeteg.) Most abba nem is mennék bele, hogy pl. a vércukorszint szempontjából mennyire nem egészséges a 90 napos diéta. Ha ne adj Isten, kiderül, hogy cukorbeteg vagy, akkor viszont fel kell vele hagynod, és a diabetológián meghatározott diétával kell folytatnod (azzal lehet fogyni rendesen).

2010. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

magas a vércukrod

(nem túl jó állapot...)

2010. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

uccsó: még azért azt a diagnózist fel kell állítani, de annyi bizonyos, hogy mind a gyümölccsel, mind a keményítőtartalmú rizzsel, burgonyával csak felfelé nyomja a vércukorszintjét.


tkp. a fehérjenapot leszámítva a 90 napos diéta valamennyi napja szénhidrátnap, de ezt a diétázók vagy nem képesek, vagy nem akarják megérteni. sajnos, nem egy kiegyensúlyozott diéta.

2010. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem magas, nemrég nézték. Amúgy 178 centi és 73 kiló vagyok, nem akarom végigcsinálni a diétát, csak egy kis minimális felesleget akarok leszedni.
2010. ápr. 1. 17:38
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a vérnyomás magassága összefügg a cukorszinttel?
2010. ápr. 1. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal a vérnyomásnak és a vércukornak nincs köze egymáshoz. Cukor - hasnyálmirigy, vérnyomás - szív.
2010. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tágabb összefüggésben van közük egymáshoz. a magas vérnyomás, az elhízás és a cukorbetegség karöltve járnak együtt.
2010. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. ápr. 2. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha fogyozol attol lehet, hogy nem iszol

eleg folyadekot.

Emlekszem tobb evvel ezelott mikor fogyoztam, gyakran innom kellett vizet es gyakran pisiltem.

A szervezetnek szuksege van vizre az egeszsees fogyashoz.

2010. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!