Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek ha 3 napjah nem...

Szerintetek ha 3 napjah nem ettem semmit mert nem kívánom a kaját akkor anorexiás vagyok, mert csak kakaót iszok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy anorexiás, csak egy tizenéves idióta, aki azt várja, hogy valaki beírja hogy "menj pszichológushoz" meg "anorexiás vagy" . Hát cseszd meg, mindjárt lesz egy kedves kis falásrohamod, és majd örülhetsz a plusz 6 kilónak. Gratulálok.
2011. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
egyetértek az elöttem szólóval.. meg az anorexiások a büdös életbe se innának kakaót -.-
2011. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy miert hiszi mindenki azt, hogy ha nem eszik 1-2-3 napig, akkor anorexias mar. Ez egy komoly es osszetett tobbnyire mentalis problemabol eredo BETEGSEG. Nem pedig egy divathobort, ami abbol all,hogy ‘‘jujj nem eszek 2 napig es anas leszek,mert az tok meno‘‘..


Amugy a kerdesedre a valasz, nem nem vagy az ezek alapjan.

2011. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
pontosan:)
2011. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

Egy nagy lófa*t nem vagy te éhes!

Felfalnál egy fél disznót, ha nem hizlalna!

Ne akard bemesélni senkinek, hogy nem vagy éhes!

És nem, nem vagy anorexiás, csak egy agyilag nulla ember!

2011. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval:D
2011. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én simán el tudom képzelni, hogy nem vagy éhes. Ha mondjuk megiszol naponta 5 nagy bögre cukros kakaót, az baromira eltelít. És nem, NEM VAGY anorexiás, mert egy anorexiás nem inna kakaót. De most komolyan, divat betegnek lenni? Mármint anorexiásnak pl.
2011. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köcce de am nem mindennap sak kakaót iszok van olyan nap amikor csak ásványvizet v sima vizet iszok :D...
2011. febr. 27. 12:24
 9/20 anonim válasza:
Te nem anorexiás vagy, hanem nem normális!!! Én sem mindig kívánom a kaját, de eszek, mert ha nem kap elég tápanyagot a szervezetem, akkor beledöglök. Érted mááárrr?????? -.-'
2011. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
értem , de am eddig is értettem
2011. febr. 27. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!