Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet fogyni 12 kilót 90...

Hogy lehet fogyni 12 kilót 90 nap alatt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 18:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
ööö sehogy..... :D ha a 90 naposra gondolsz
2011. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyiből.
2011. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Rövidebb idő alatt is lehet többet is akár!De az sem mindegy hogy milyen súlyról indulsz!én 2 hónap alatt fogytam anno 17 kg-t és nem voltam tőle beteg de nem egyforma a szervezetünk!A köret a lényeg!Nincs tészta meg főleg kenyér
2011. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem egyforma a szervezetunk, ez valoban igy van. Tehat amirol tudod, hogy a Te szamodra hizlalo etel, azt elkell kerulnod.

A reggeli ehgyomorra vagy friss zoldseglevet, vagy pedig gyogynovenyteat fogyasztasz, mivel ezeknek van tisztito hatasuk es igy mar a felesleges vizet is kihajtjak a szervezetedbol.

A tobbi etkezesedet szinten ugy kell beallitani, hogy az ne legyen nehez a gyomrodnak, hiszen akkor nem ert semmit a reggeli tisztito italod!

Tisztitod az emesztorendszeredet, de ugy etkezel, es olyan italokat fogyasztasz, amivel segited annak a munkajat, s igy mar elkezdesz fogyni.

3 honap alatt ilyen modszerrel megtudsz szabadulni ennyi sulytol, viszont nagyon fontos a rendszeres mozgas is.

2011. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Sehogy, ha csak egész nap nm koplalsz...
2011. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Ne koplalj! Rááll a szervezeted, hogy nem kap elég energiát és amint egy kicsit is többet eszel, azt rögtön felszeded magadra. így max hízni fogsz végül, még többet mint amennyit leadtál.

Természetesen rendszeres mozgás nélkül nem megy, ezen felül neked kell megtalálnod a módszert ami a szervezetednek a legjobb és az akaratod is bírja! ;)

Én személy szerint javaslom a 90 napos diétát, az szerintem jó! :)

Hajrá, ha nem adod fel, sikerül!!!

2011. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nócyka01 válasza:
Szia.Szerintem nagyon jó a 90 napos diéta mindenkinek és én már egyszer végigcsináltam és sikerült leadnom 14 kg ja és 65kg-ról indultam,most is csinálom most 60 kg vagyok remélem most is fog sikerülni! :-) Kitartás mindenkinek
2011. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En pl. amikor fogyni akarok, akkor eszem kenyeret, de a hust kerulom es nehez eteleket. Ekkor ehgyomorra friss zoldseglet vagy mezeizsurlo, vagy csalant iszom es delig nem etkezem, ha megehezem, akkor egy szendvicset eszem, amibe fott tojast, tofut es salatat teszek, vagy amilyen zoldseget szeretek pl.

Ebedre csak levest eszem, de az jo sok zoldsegbol keszul, amit friss vagy fagyasztott zoldsegekbol keszitek. Ha mar nem kivanom a levest, akkor sult halat eszem, amit a sutobe keszitek el, s melle teszek zoldsegeket, de mindig olyat, amit szivesen eszem meg.

Du. altalaban friss gyumolcslet iszom, vagy teat es melle kekszet. Ha netan ehes vagyok, akkor magokat eszem.

Vacsorara szinten valami egyszerut, de fontos, hogy soha ne koplalj. Lehet fott virslit pl., fott burgonyat, de En nagyon sokat sutok sutoben gesztenyet, tokot, burgonyat.

A krumplit aztan megpucolod es szetnyitod, de ne valljon kette. Ezt lehet yoghurttal es kakukkfuvel izesiteni. Nagyon finom. Sajttal is lehet meg izesiteni.

Mindig talald meg a Neked megfelelo izt. Ezt a burgonyat nagyon sok fele keppen lehet tolteni, tehat izesitheted a Te izlesedet szerint.

Igy fogyni fogsz, de fontos, hogy mindig egyel es olyat, amit szivesen fogyasztasz, s akkor nem leszel ingerult.

Ha lehet, akkor fogyasszal sok gyumolcsot es zoldseget es magokat is.

Sok sikert!

2011. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nyomassál kemény fizikai munkát! Napi két étkezéssel! Ha nem megy, intenzív dohányzás! Az a tuti!
2011. febr. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Persze, hogy le lehet fogyni, ha valóban kövér vagy!!!

Szénhidrátmentes kaják, rengeteg edzés!!

Padoséknál hallottam a következőt... és igaz!!!!

Hizni akarsz??? KEZDJ EL FOGYÓZNI!!!!

A zsirsejtek, ha éheznek összezsugodnak és alig várják, hogy enni kapjanak.-- Amint enni kapnak szaporodásnak indulnak!!!

Ezért van az, hogyha valaki gyorsan fogy az nagyon gyorsan visszahizza a sulyát, sőt még jóval többet is!!

Havi 2 kg-nál még nem pánikolnak a zsirsejtek!!!

Sajnos én is jojozok én sem tudok lassan fogyni.

-ezért ugrál rajtam évente 8 kg!!!

Hoodia P 57 -el probálkozom jelenleg is! 3 hét alatt 4 kg lement, de eszek egy jót és 2 kg máris fenn van!!!

Lefogytam tőle 84-ről 80-ra, de ha nem tartom a koplalást mig élek, visszakusznak hasamra a zsirok!!!

Remélem kielégitő volt a válaszom.

Sok sikert a megtartáshoz !!!

2011. febr. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!