Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítő napon mennyi párolt...

Keményítő napon mennyi párolt zöldséget lehet enni? Lehet mellé enni konzerves kukoricát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

A kukorica elég hízlal,de ha gondolod...

Kevesebbet mint eddig megszoktál, tehát egy tállal.

2009. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

saját bőrőmön tapasztalom, hogy nem kell éhezni!! Annyi zöldséget párolj meg amitől jól laksz délben, és este egy picit kevesebbet.

Nekem 5 kg ment le 33 nap alatt, úgy, hogy mindig tele a tányér!:-D

2009. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak!

Te ezt élvezed?!Gúnyolódni itt a diétázókkal?!Ekkora egy arogáns,pökhendi embert mint te még nem láttam.Nem értem,hogy mit keresel itt?Ha ennyire irritál,hogy egyesek komolyan veszik ezt a diétát,akkor miért olvasod nap mint nap a kérdéseket,és válaszolsz hülyeségeket?!

2009. febr. 9. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi ebben a pökhendiség?:)

Nagyon összekeversz az ilyen beszólogatós emberekkel, én is 90 napozok, azért mondtam, hogy a kukorica hízlal, inkább ne azt edd keményítő napon.

A diéta leírásában az van, hogy egy tállal egyél az ételekből, kevesebbet mint régebben, hogy ne csak minőségileg de mennyiségileg is javíts.

Azért köszönöm a kedves szavakat:)

2009. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a második vagyok.

"a kukorica hizlal"........a tészta nem??

Az én véleményem erről a diétáról, hogy nem kell ÉHEZNI, és mégis fogysz.A kérdezőnek sok sikert!)

2009. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,akkor elnézést kérek.De olyan arogánsnak,gúnyosnak tűnt a válaszod,és már nem egy kérdésemre adtak rossz szándékú emberek nem éppen oda illő választ.Tényleg elnézést kérek,akkor én értelmeztem rosszul.És köszönöm a segítő szándékot.Egyébként nem eszem rendszeresen kukoricát keményítő napon,csak ma ettem,de sajnos elég sokat.Egy egész konzervvel és még mellé párolt zöldséget,de azt egy kis tányérral.Ez még megbocsátható?
2009. febr. 9. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg, de máskor nézd meg a konzerv oldalán az értékeket, inkább többféle zöldségből kreálj egy salátát.

Ha brokkolit, céklát, karfiolt, paradicsomot eszel, az még extrán jó, mert ezek zsírégetőek.

Másik válaszolónak:

de a tészta is, viszont minden nap lehet diétásan étkezni...nem arról szól a 90 napos, hogy tömd degeszre magad mindenféle hízlaló étellel ( mellette mozogni is kell, még a szénhidrátnapon is kerülni a cukrot, ha lehet)

2009. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a degeszre tömés kicsit túlzás....én csak azt mondom, hogy nem kinlódom az éhségtől.rendes, normális adagokat eszem, amitől jól lakom és képzeld fogyok.este haspadozom, de ezt külön neked irom)))))
2009. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!