Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 47 napja kezdem diétát, kb.4...

47 napja kezdem diétát, kb.4 kg csúszott le. Én zöldséget nem csak keményítő napon ettem, hanem köretként sokszor, sőt, pizzára is tettem. Elrontottam? Most akkor hiába "szenvedtem" ennyit? Lehet ezért fogytam ilyen keveset?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak kiváncsiságból, a pizzát hova soroltad? merthogy azon aztán minden van... Szóval nem a zöldség evés miatt fogytál te keveset, hanem mert pizzát, és feltételezem ehhez hasonló dolgokat ettél, amiknek közük nem kéne legyen egy diétához.
2009. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet pizzát enni, csak nem értem, hogy miért! a szépségért áldozatokat kell hozni :S! Én csak 6napja csinálom és fittebb vagyok :D! Bár úgy megennék egy kakaos csigát, de nem adom fel ::P! amúgy zöldség elvileg csak keményítő napon oké! Én husira olvasztottam mozzarellát :P! De ne add fel, az a 4kg is valami!
2009. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!