Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta alatt lehet-e...

A 90 napos diéta alatt lehet-e inni diétás light kólát?

Figyelt kérdés
2008. jan. 29. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
én néha szoktam inni egy nagyon keveset
2008. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

A light italok sem egészségesebb, mint a cukrosabb rokonaik! Erről itt olvashatsz egy rövidke cikket:

wwww.gportal.hu/gindex.php?pg=22615728

tanulságos

2008. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Én nem olvastam, de annyit tudok, hogy az aszpartam rákkeltő, több országban már betiltották vagy korlátozzák a használatát. Sajnos a nagy multicégeknek (Koca, Popsi)akkora befolyása -és pénze, van a politikára, hogy nekik mindent szabad. Akár tisztítatlan szennyvizet is palackozhatnának, lényeg hogy egy "nagy sztár" reklámozza, vennék mint a cukrot.
2008. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van, de ha megnézed mamár mindenben aszpartam(pl rágó) és arról nem is beszlve hogy mi lehetne annál rákkeltőbb minthogy kimész szívod azt ,,friss,, levegőt. Jó persze iylen alapon bármit ihatnánk mérget is ...de azért nem
2008. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!