Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra, diéta alatt egyálta...

Fogyókúra, diéta alatt egyáltalán nem jó, ha light colát iszom?

Figyelt kérdés
Fogyózom már egy ideje, rengeteg szénsavmentes ásványvizet iszom, néha teát (cukor nélkül), vagy 100%-os gyümölcsleveket, de már hiányzik a kóla íze. Lehet inni fogyókúra alatt a light kólát, vagy sem?
2010. aug. 10. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mértékkel lehet, mivel nem tartalmaz cukrot, szóval kalóriamentes. Csupán azért nem ajánlja senki, mert annyi mesterséges anyagot tartalmaz hogy már méreg a testnek. De ha heti 1-2 kis üveggel megiszol az az égvilágon semmit sem befolyásol.
2010. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jó, ha light colát iszol, tökmindegy hogy fogyókúra vagy nem. Egészségtelen.
2010. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. aug. 10. 14:50
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Light colát sosem jó inni, meg másmilyen kólát sem, és halkan megsúgom: ÁSVÁNYVIZET SEM. Persze, te döntöd el, mivel ártasz magadnak. Cserébe nagyon jól lehet a kólával WC-t tisztítani. Simán lemarja a szennyeződéseket :)
2010. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi a baj az ásványvízzel? Akkor mit kellene innom??
2010. aug. 10. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
nyugodtan ihatsz fogyi alatt lightos kólát
2010. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:51

Ezt én is hallottam már xD

Amúgy azért nem jó, mert aszpartam van benne, mint minden light cuccban, ami a legszarabb édesítő, magyarul szemét, meg rákkeltő, stb.

De az a szar, hogy már lassan mindenben benne van, nem csak light dolgokban:-S

2010. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem túl egészséges a light cola sem, azt írják valahol, hogy hízlal is, bármennyire rá is van írva, hogy light! Szóval én se ajánlom annyira. Persze ha hiányzik az íze, azért egy picit lehet inni, de inkább maradj a mentes ásványvíznél és a teáknál :)
2010. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajj.az aszpartam is csak akkor olyan húde káros ha allergiád van.A kérdezőnek meg...szerintem heti egy üveg belefér,de én nem értem miért isszák az emberek ezeket a cukros lötyiket.Nem tudtok vizet inni?
2010. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy kell. Azt iszol, amit szeretnél. Csak nem árt ha tudsz róla, milyen veszélyekkel jár. Az ásványvízzel az a baj, hogy drága, szennyezi a környezetet (nem a víz, hanem a palackok), az ásványianyag összetétele nem egyezik meg azzal, amihez az ember szervezete évezredek alatt hozzászokott, ráadásul a műanyag palackokból is oldódik beléjük szennyeződés.

A csapvízzel is sok baj van, de még mindig egészségesebb az ásványvíznél (bár ez tényleg a sz@r vagy f0s esete). Legjobban azzal jársz, ha veszel egy espringet.

2010. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!