Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A reggeli elhagyása mekkora...

A reggeli elhagyása mekkora szabályszegés? (90napos)

Figyelt kérdés
Még csak 3 hete csinálom, de már jópár gyümölcsöt megútáltam. Amit szeretek, az meg vagy drága, vagy nincs szezonja. A kiwit, narancsot pedig már nagyon megútáltam.Ennél még az is jobb lenne, ha egyáltalán nem reggeliznék.
2011. febr. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy a 90 napos diéta egy igazi dilettantizmus, hogy emellett valaki már nem is reggelizik (ami a legfontosabb étkezés) már elenyésző probléma...
2011. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 hónap fegyház. ennyire súlyos!
2011. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha fuckyeah-re pályázol, még kevés vagy :)

Csak építő jellegű hozzászólásokat, pls.

2011. febr. 12. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
ne hagyd el a reggelit, szét marja a sav a gyomrod. én személy szerint gyümit se bírnék enni reggelire.
2011. febr. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne hagyd el egyik étkezést sem! mindegyik fontos különös a reggeli, nem lesz erőd és majd jól bezabálsz

egyél akkor kompótott, befőtett, gyümölcsturmixot, gyümölcslevet stb stb

csalhatsz is sztem egy kicsit, fogj meg egy almát belezd ki, a húsát főzd össze más gyümölccsel (pl akkor mandarin, ananász, banán, grapefruit) ha összeértek az ízek, sovány túróval keverd össze jó édes lesz tölsd vissza az almába, locsold meg citrom levével és már eheted is

tudom hogy gyümölcsnap meg minden de ha nem bírsz enni jól le is fogsz gyengülni

2011. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!