Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lé napon mit lehet még viz...

Lé napon mit lehet még viz mellé inni?

Figyelt kérdés
Első lénapomra készülök, de nagyon félek tőle.Mit lehet még viz mellé inni?gondolok pl paradicsomlé, zöldséglé, 100 %-os gyümilé....ilyeneket lehet? és húslevesnek a levét?
2009. febr. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet olyanok,húslevest ne,mert tele van zsírral.

Ihatsz teákat is.

2009. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

gyümölcslevet sem lehet, zöldséglevet sem.

víz, izesített víz, teát (de ne vízhajtókat)

2009. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ásványvíz, tea, kávé (cukor nélül), gyógytea.
2009. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én ittam paradicsomlevet (amugy is negativ kalorias a paradicsom), ittam 100%os gyumolcsleveket erősen hígitva, ihatsz limonádét cukor nélkül, pici édesítőszerrel


az első lénapok rosszak, picit rosszul is lehetsz, állítólag "normális". én minden 5. napon tartottam "viznapot", ilyen tekintetben szigoru volt a dietam, viszont sose vontam meg az aznapi dolgaimból semmit, tehat lelkiismeret furdalas nelkul ittam a fenti dolgokat

(40 kiló le is ment :))


nagyon nagyon fontos, hogy lelkesedéssel, "jóizuen" csinald a dietat, barmelyiket valasztod is, és akkor lesz kitartásod vegigcsinalni, és nem stresszelve, tortúraként.


kitartást!

2009. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, paradicsomlét fogok inni mert nem birom ki csak vizzel.Ez a 37.napom, az első lénapot még nem mertem bevállalni, de ezt ma megprobálom)


Az utolsótól: a 40 kg-ot mennyi idő alatt fogytad le? mert az nagyon sok.

2009. febr. 13. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:

90 napos dietaval 20 kilót

es az elkovetkezendo ket evben meg 10-et 10et dieta nelkul.


de en minden 5. nap tartottam viznapot, sajnos az elso 20 kilónal nem mozoghattam ugye, de miutan leadtam elkezdtem mozogni, utana barmit ettem, csak sokszor gyakran.

csokit nem ettem szenhidrat napon, mert nem szerettem, tesztat se nagyon, mert azt sem szeretem, viszont a szenhidrat napokon ettem egy liter jegkremet, az volt a napi kaja :D

a gombat en semlegesnek kialtottam ki, es igy tudtam husnapon es zoldseg napon is enni, az sokat segitett, meg gyumolcsnapon ettem max 1 banant, érett ananaszt ajanlom, mert negativ kaloria az is, szoval abbol ha tudsz, barmennyit ehetsz.. paradicsomot is ettem zoldseg es gyumolcs napon is.. szóval en picit megbolonditottam.. a lenyeg az volt, hogy nagyon szerettem, most terhes vagyok, felment par kiló, majd szoptatas utan megint csinalom :D

nem szabad gorcsosen csinalni, meg lelkiismereti kerdest csinalni belole, lenyeg, hogy jol erezzuk magunkat, tenyleg, es a mozgasrol sem szabad elfeledkezni, szepen fokozatosan kell raszokni, nem egybol megterhelni a szervezetet

ha tudsz, ne haromszorra, hanem 5x-re edd meg ugyanazt a kajamennyiséget, és minden nap nagyon nagyon sokat igyál!!!

ha unod a teakat, bolonditsd meg, vagy vegyel teaboltba speci keverékeket, kenyeztesd magad, mint ahogy a gyumolcsokkel is. az alma nagyon nagyon jó (ja, az is negativ kalorias), viszont ha a gyumolcsnapba belecsempeszel pl egy egy granatalmat, vagy mangót, vagy barmi kulonlegeset, sokkal jobban fogod várni.

zoldseg napon a sült tök valami isteni, es egeszseges is, nagy kedvencem a cekla volt (ami szinten negativ kaloria :D), szóval azt is ajánlom.


a lenyeg tenyleg, hogy ugy csinald, hogy szeresd, es neked jo legyen..en nagyon szerettem, akkor is ha nem a "nagykönyv" szerint csinaltam, es szerintem azert is hatott nalam, mert sajat magamra szabtam.. minden ember kulonbozo..


ja, es annyi, hogyha lassu az anyagcsered, akkor egyel egy szem l-karnitint edzes elott (az nagyon fontos, hogy mozgas elott edd, kulonben felesleges), és tenyleg mozogj.


ha sokat szeretnel fogyni, ajanlom még az infraszaunat, nekem annak a segitsegevel nem ment tonkre a borom a nagy sulyvaltozasban (nem birom a szaunat, de ez a kapszulas szauna jo, csak befekszik az ember, ujsagot olvas, alszik, stb, es kozben szolidon fő ugy, hogy még levegőt is kap :)) az infra jobb, mint a rendes szauna.


igazabol ennyi volt nekem.

2009. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat, sok mindenben segitettél, pl a paradicsom mehet gyüminapon.a céklát és a gombát is szeretem nagyon.Nekem se nagyon gáz ez a diéta, kivéve a gyümölcsöt.Azt ugyanis utálom:(

A cél 10 kg és már a 37.napomnál vagyok, 5 kg ment le.Most vagyok túl a viznapon, begyürtem ebédre egy liter 100%-os paradicsomlét, meg vacsira is, a többi ásványviz volt némi citromlé és édesitő társaságában.Nem is volt olyan nehéz.Esténként meg haspadozom)

Köszi mégegyszer, és kivánom, hogy egy szép kis babcid szülessen)

2009. febr. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!