Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Régebben volt olyan időszakom...

Régebben volt olyan időszakom amikor zöldteával 30-40 dkg-ot fogytam egy este alatt, tornázás nélkül. Szerintetek ha újból elkezdem inni a zöldteát, akkor újból hatásos lesz, vagy esetleg még tornázzam mellé?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Amit írsz az fizikai képtelenség. Nincs olyan, hogy valaki egy tea után fogy 20 dekát. Ezek a folyamatok, hetek-hónapok, sőt évek alatt játszódnak le!
2010. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem képtelenség,csak csalóka:),nekem is igy volt zöld teával és almaecettel is,mivel vizhajtó a hatásuk az elfogyasztás után 2-3 órával többet pisilsz igy ürül ki a felhalmozódott viz a szervezetből.De ez csak egy ideig megy,ha nem diétázol mellette nem fogsz fogyni.
2010. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ja, hogy úgy, ilyen eszembe sem jutott, hogy a tea után kipisált vizet vegyem fogyásnak. :S Diétánál épphogy befele kéne vinni a vizet nem kihajtani. ;) Az ebből adódó súlytöbletet meg nem ér nézegetni, mert az izom nagyrésze is vízböl van. :P
2010. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem értitek a lusta fogyózók lélektanát, ezeknek nem fogyás maga számít (mármint hájból) hanem, hogy kevesebbet mutasson a mérleg....a másik véglet az aki sportol, fogy, de izmosodik és többet mutat a mérleg, de 2 számmal kisebb ruhát hord és itt sír, hogy hogy lehet kevesebb kg...


amúgy igen jó vízhajtó a zöld tea :D :D

2010. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

00:11 igy van:)

kipisilik magukat és már fogyásnak hiszik a dolgot:)

Pedig ez max egy méregtelenitésnek felel meg.

2010. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
09:43: Hát akkor hajrá a kérdezőnek, én ehhez már kevés vagyok. :D
2010. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy fáraszd magad tornával. Ha ilyen jól ki tudod pisilni magadat, akkor ki se gyere a klotyórol. A legvégén jön a takarítóasszony, és feltöröl.
2010. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Nem azt írtam hogy folyamatosan iszom,és hogy nem mozgok hozzá.Mozgok eleget is,és szoktam szünetet hagyni,nem iszom egy hónapon keresztül mindennap a teát.

Ha csak ilyeneket tudsz írni,akkor ne is írj.

2010. okt. 24. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!