Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Le szeretnék fogyni mert már...

Le szeretnék fogyni mert már elégé zavar a túl súly viszont 1-2 okból nem tudom hogy mikkel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
19/F vagyok 179cm és 105Kg a sportolással mert gyerek korom óta asztmás vagyok és már akkor is fulladok egy kicsit ha pl sietek valahova és gyorsabban sétálok a kelleténél vagy akár a munkában is.Hogyan lehetne leadni egy 30-35 max 40Kg-ot kisebb sportolással vagy más módszerrel úgy hogy azért a bőröm ne maradjon "kinyúlva"?Köszönöm az érteles hozzászolásokat
2011. febr. 23. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló az én gondom is. :)

Sokat kéne fogynom, bár én elviekben nyugodtan tornázhatnék, pl. futás, biciklizés nálam se jöhet szóba.


Először az étkezés: én most azon hezitálok, hogy melyik diétát válasszam, amit életmódként is be tudok tartani. Szóba jöhet a 90 napos, a GI diéta, a Weight Watchers módszere, vagy az Update, esetleg a kalória számolgatás, de ehhez van legkevesebb kedvem. Ezeket, ha addig kibírom, amíg lefogyok, akkor tovább is, mivel visszahízni nem szeretnék.


A mozgásról: minél több a tiszta izom rajtad, annál gyorsabb az anyagcseréd, és az izomtömegnöveléshez nagy súllyal kell rövid sorozatot csinálni. A plusz mozgás mindenképp több kalóriát fog elégetni. De a legjobb persze az lenne, ha megengedheted magadnak, hogy eljárj egy konditerembe, és felkeress egy személyi edzőt.

:) Gondolom, nem jöhet szóba, hogy otthon tornázz DVD-re.


Használj testápolókat, hogy segíts a bőrödnek, nem leszel "férfiatlan".

2011. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm a válaszod.


Hát végül is DVD-re valamilyen szinten tudnék ugra bugrálni light-os tempóban.Ezeket a diétákat megnézem magamnak hátha segit.Kondi gépem,súlyzó van itthon de sokat nem használtam mióta megvan.A konditerem jó ötlet de mivel van itthon kondi gép így szerintem felesleges lenne elmenni mert a személyi edzöben pedig nem nagyon hiszek mert adtak már 1-2 tanácsot de nem segitett

2011. febr. 23. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Üdv


Ne aggódj, én ugyan ebben a cipőben jártam 17 évesen voltam 102 kg.én három hónap alatt fogytam le 72kg-ra.

Egy nagyon jó diétás étrend és elég kemény küzdősport edzések segítségével.

A régi étrendemet begépelem és megpróbálom elküldeni privát e-mailben a hétvégén.

Ezzel az étrenddel garantáltan fogyni fogsz. A lényeg az hogy csak azt edd amit az étrend ír, és este hat után ne egyél, max ha nem bírod már az éhséget rágcsálj el egy almát.Kólát, cukros löttyöket hanyagold, igyál vizet vagy enyhén cukros teát.


Az asztmád miatt nem javaslom a nehéz fizikai edzéseket, de könnyű esti tornákat végezhetsz, pl. torna vagy csak esti séták.


Jah és a bőröd ilyen korban még olyan rugalmas hogy nem fog megnyúlni.

2011. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második válaszoló

Köszönöm szépen a segítséged.Várom a PÜ-t

2011. febr. 26. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az updatet javaslom neked, mivel ez tényleg nem kúra, tehát nincs vége.Nem kell a termékeit venni, csak figyelni kell mit mikor eszel, és ha lehet a cukrot és a lisztet elhagyni. Tökéletesen működik és 3 hónap alatt adtam le vele 14 kilót.Végülis beviszel mindent amire a szervezetednek szüksége van és pl Norbi ducitréningje nem megerőltető de hatásos. És szerintem ekkora súllyal még ne is akarj mást mozogni csak óvatosan. Sok sikert!
2011. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távon is súlyt szeretnél tartani,Update,GI,és Mediterrán diéta.
2011. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!