Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt szeretnék...

2 hónap alatt szeretnék fogyni főleg combról. Összeérnek a combjaim ami nagyon zavar. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok és 60kg. Szeretnék 4-5 kilótól megszabadulni.

Segítsetek! Előre is köszi!


2009. júl. 2. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi min. fél óra lassú futás megállás nélkül. Ha nem bírod, kezdd 10 perccel, azt naponta emeld.
2009. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Naponta fél órát edzek combra és elkezdetem hastáncolni is. A futással csak egy gondom van, hogy itt van vagy 35 fok-reggel, este- és elég ájulós és szédülős típus vagyok, szóval ha nem lesz más választás akkor maradok annál. Viszont napi 2 l vizet iszom és mellé zöld teát. 6 és fél éve aerobikozom és szeptembertől kezdem a salsát, szóval suliidőszakra megvan az elegendő mozgás, csak nyáron mindig repülnek a pluszkilók. És főleg combra, mert az a típus vagyok! De azért kösz! További válaszokat várom.
2009. júl. 2. 16:45
 3/5 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg&NR=1

ez tényleg használ, és nem vesz igénybe sok időt :)

2009. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez vajon télleg segít? és meddig kell alkalmazni?
2009. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oldaltámasz, egyik láb emelget fel-le, kitart(nem kell leengedni teljesen) Aztán csere.
2009. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!