Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Le lehet-e cserélni a gyümölcs...

Le lehet-e cserélni a gyümölcsnapokat zöldség- vagy salátanapokra esetleg víznapra a 90 napos diétában úgy, hogy ugyanolyan hatékony legyen, mint az eredeti változatában?

Figyelt kérdés
Ugyanis mindenféle gyümölcsöt utálok és képtelen vagyok megenni, mert rosszul vagyok tőle. (gyomor-bélbántalmak stb. )
2011. febr. 24. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rosszul vagy a gyümölcstől mi a trúrónak akarsz egy olyan diétába belekezdeni, amiben reggelire/délelőtt csak és kizárólag gyümölcsöt lehet enni. Még rosszabbul akarsz lenni. Gondold ezt át és inkább válassz más,egészséges, számodra is betartható diétát. Egyél többször keveset egy nap, szénhidrétot fogd vissza, fehérjét emeld, stb. És persze MOZOGJ
2011. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Olga néni válasza:
Nem szabad lecserélni. Majd hozzászoksz, légy kitartó, én is utáltam.
2011. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!