Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vateráról rendelt Hoodia....

Vateráról rendelt Hoodia. Eredeti lehet?

Figyelt kérdés

Esetleg rendelt már közületek valaki? Azt írják, fehér folyadék van a kapszulában, rajta van az a bizonyos P betű.. szóval minden ami kell. Azért tudja olcsón eladni mert "nagy mennyiségben rendelte.."

Szerintetek elhihetem? Vagy inkább válasszam a biztos forrást (igaz 2x annyiért..)?


2011. aug. 13. 14:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom szabad-e ilyet, de azért belinkelem:


[link]


Tény, hogy 50 db-ot árul egyszerre belőle, szóval elhiszem, hogy nagy mennyiségben rendeli, de azért egy kicsit kételkedem.

2011. aug. 13. 14:21
 2/16 bix ***** válasza:
18%

hmm


ez tényleg kérdés? ha már szeméttel tömöd magad, és nem vagy képes normálisan fogyni akkor inkább kockáztatsz 1500 hufért? ez komoly? ha felütött másolt vacak akkor tudni fogod mint nyomtál magadba?


ha már ilyenhez nyúlsz legalább tedd azt biztos forrásból...

2011. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerinted azért írtam ki a kérdést mert kockáztatni akarok? Nem. Olyan embereket keresek, akik már próbálták, és el tudják nekem mesélni, hogy kamu-e vagy sem.
2011. aug. 13. 14:34
 4/16 bix ***** válasza:

ha tényleg ezt akarod szedni akkor rendeld normális forrásból, olyan helyről ami leinformálható, tartozik hozzá normális elérhetőség, nem szívódik fel holnapra, stb. az ilyen vaterás vackok simán másolatok is lehetnek. annyira nem nagy összeg a difi hogy kockáztass.


egyébként meg a lehető legrosszabb döntés, de lelked rajta. nem kezdek bele, mert így is mindenki szemét szúrja...

2011. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Az egész Hoodia baromság csak jó pénzszerzési ürügy annak, aki kitalálta...
2011. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
ez a Hoodia tényleg jóóó és bevált nálam :D
2011. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
www.fogyi.ws Én erről az oldalról rendelem.
2011. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos sok helyen olvastam, hogy a fogyi.ws-ről kamu tabikat küldenek, és egyáltalán nem hatásosak. Így a vatera mellett döntöttem, és nem bántam meg :)
2011. szept. 1. 15:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Én írtam a fogyi ws rendelést és rajtam kívül mindenkinek jó volt, de nálam egyetlen kiló sem jött le.Neked mennyit sikerült le adnod?
2011. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bix ***** válasza:
jah persze hogy nem bántad meg. gőzöd nincs milyen eredményt érhettél volna el nélküle. ha tudnád sírnál:D
2011. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!