Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1 hónap alatt ha nem eszek...

1 hónap alatt ha nem eszek semmit csak vizet iszok v v mi más folyadékot akkor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
csak azok írjanak akai rendes választ adnak lécci ! :) köszönöm :D...
2011. febr. 27. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs szerencséd, 0.5 kg-ra is lefogyhatsz. Persze csak akkor, ha elhamvasztanak...
2011. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

rendes válasz: 2 nap után szédelegni fogsz, 3-4 nap után elájulsz 1 -1,5 hét után a mentő visz be...2 hét után kipurcansz az éhségtől


vagy előbb, mert a szervezeted a koplalás alatt izmot fog bontani és a zsírt keményebb időkre tartogatja...felhívom a figyelmed, hogy van egy SZÍV nevű szerved, ami elengedhetetlen az életben maradáshoz, a szív, pedig IZOMból van ;)

2011. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:)...
2011. febr. 27. 19:14
 4/14 anonim válasza:
92%
attól h semmit nem eszel nem lefogysz hanem meghalsz.csináld végig a 90 napos diétát.nem vészes csak tartsd be mindig...nem abból áll hogy folyamatosan csak zöldséget ehetsz. abban is van olyan nap amikor csak inni szabad.
2011. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ja-ja! Tényleg butaságot követsz el ha csak vizet veszel magadhoz! Én a 90 napost csinálom, elég jól betartom minden napját, néha csalok, pl. megkivánom az édességet fehérje napom, akkor bekapok egy szaloncukrot. :P

De jelzem 50 nap eltelt és már 9 kiló lement!

2011. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kamu
2011. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Csillag*** ***** válasza:
100%

Szia!


Csinálj egy 3 napos lé böjtöt.(napi 3 liter folyadék pl zöld tea,csalántea(cukor és citromlé nélkül),zöldség és gyümölcslevek).Egyél salátákat,zöldséget,mozzarella sajtot,natúr csirkét,tonhalat(olaj nélkül)stb...Mozogj napi 1 órát (30 perc futás és 30perc torna)Egy hónap múlva érezni fogod a változást.Két hónap múlva már mások is észreveszik.Sok sikert és kitartás!

2011. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ aranyos vagy :D...
2011. márc. 1. 15:36
 9/14 anonim válasza:
94%
Igen, igazuk van az előttem szólóknak, semmiképp se csinálj 0 diétát, az hülyeség pont ma tanultuk (biológus-hallgató vagyok), hogy akkor az izmot bontja le a szervezet, mert csak abból tud aminosavakat felszabadítani, a zsírból nem, úgyhogy az tömeged csökkeni fog ugyan, de a zsírmennyiséged nem igazán, sőt arányosan a teljes tömegedhez képest még nőhet is.
2011. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? persze szerintem csak egy gyerek kérdezhet ilyet... édesem nem attól fogsz lefogyni, ha nem eszel semmit, valaki előttem írta, hogy 2 hét alatt meghalsz, és csak úgy mondom, hogy ha korábban is ilyen dolgokkal traktáltad a szervezeted, akkor most olyan állapotban lehet, hogy egy hétig nem bírnád ki...azért hülyeségeket ne találj ki, rengeteg klassz fogyókúra van,amiket kényelmesen be lehet tartani és hozzá még egy kis mozgás és kész....fényévekkel jobban jársz mint az általad említett hülyeséggel
2011. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!