Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan kell csinálni a 90...

Hogyan kell csinálni a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés

sziasztok!szeretnék lefogyni mert van rajtam max 10kg:(:(:(:( és ezt szeretném leadni és a 90 napos diétát szeretném kipróbálni de hogyan kell valaki elmondaná??azt gondoltam hogy 90 napig nem lehet pl szalonnát ennixD

de viszon t azt nem tom hogy hogy egyek mint egyek!

SEGÍTSETEK!XD

12/L


2011. márc. 8. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Google-ba beírod, sok oldalon le van írva részletesen.
2011. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12 évesen (meg úgy egyáltalán sem) a 90 napos diétával kellene kezdeni. kérdezett itt vhol egy 11 éves lány, neked is csak azokat tudnám mondani: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__16..

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__16..

2011. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:):)
2011. márc. 9. 19:44
 4/7 anonim válasza:
90 napig nem eszel nem iszol jol megdöglesz és lesz belölled csont sovány izé!
2011. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

12 évesen szerintem még nem kéne diétázni, de azért leírom, hogy szerintem mit csinálj:


1.) ne egyél délelőtt 11 előtt semmit!

2.) ne egyél este 9 után semmit!


Fontos, hogy ezeket ne úgy kezd csinálni, hogy egyik napról másra, hanem fokozatosan. :) Mindennap egy kicsivel kevesebbet egyél... Ja, és szerintem csinálj felüléseket is! :)

2011. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát az előző teljesen kész... ne egyen délelőtt? akkor mégis miből lenne energiája?? akárhova, még a leggagyibb fogyókúrás portálra is rákeresel, még ott is hangoztatják, hogy a reggeli milyen fontos. persze ha 11kor kel, akkor tényleg ne egyen 11 előtt :D

felülések? ó igen, kezdje el fejleszteni az izmait, nem probléma, hogy a felette lévő zsírrétegtől rohadtul nem fog látszani! nincs helyi fogyást, zsírt egyedül 40-60 perces monoton, közepes intenzitású aerob edzéssel lehet bontani. pont.

2011. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sehogy!

[link]

2011. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!