Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szoptatás mellett lehet...

Szoptatás mellett lehet csinálni a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
9 és fél hónapos kislányom 3x szopik naponta és nyárig meg szeretnék pár kilótól szabadulni. Úgy legalább 15 kilótól :) Júniusig van kb 90 napom. Egyszer végigcsináltam a diétát (4-5 éve), elég jól sikerült, de most szeretném ezt kicsit lazábban csinálni (mert nem szeretném ha elmenne a tejem). Van erre valami mama-barát barát verzió? A reggeltől estig tartó fel-alá járkálás nem segít. És jól önne egy kis energia közben! Heeeelp!!!!
2011. márc. 29. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 90 napos diétának annyi az értelme, hogy a gyümölcsnap-majd folyadéknap utána jár súlyvesztéssel, amúgy az étrend borzalmas. Kevés élelmi rostot tartalmaz, és főleg vitamint. Szerintem ne vágj bele szoptatás mellett. Azonban azt csinálhatnád, hogy CSAK egészséges ételeket eszel, de abból annyit, amennyit kívánsz. Például bármennyi, bármilyen saláta, gyümölcsök, főzelék, zabkása, tojás, hal, natúr csirkehús, zöldségleves, rizs stb stb. Lehet, hogy nem mind a tipikus diéta hozzátartozói, de az biztos, hogy tele vannak élelmi rosttal és egészségesek. Mellé azért szedhetnél táplálékkiegészítőt, valamilyen multivitamint.
2011. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz tovább szoptani, akkor lehet. A gyümölcsnap meg víznap után úgy elapad a tejed, hogy csak na! Egyél normális kaját.

Mindennek eljön az ideje. Örülj, hogy van tejed és tudsz szoptatni.

2011. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapos a kisfiam és én is elkezdtem diétázni. Én a Norbi kódok szerint csinálom, és 1 hónap alatt le is ment 4 kiló és tejem is van.
2011. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ne csináld. És szerintem, miután abbahagytad a szoptatást, akkor se. (Személyes véleményem, hogy a 90 napos egy álmegoldás.) Másképp kell visszanyerni az alakot, nem fogyókúrával. (sport + egészséges táplálkozás)
2011. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Én is hasonlóképpen gondoltam, tudom, hogy ez nem megy egyik napról a másikra, csak ahogy a téli ruhák lekerültek kicsit elkeseredtem :( de mindennek eljön az ideje. Egyébként én már egyszer csináltam a 90 napos fogyit, éheztem is rendesen egyhangú is volt, de majd 15 kilót leadtam, ami pár év alatt vissza is ment. Én is a Norbira gondoltam, illetve az ételek mennyiségének felezésére, az esti nassolások elhagyásával, a folyadékbevitel növelésével... Azonban gyerek mellett jobban kell figyelni. A 90 napos fogyókúra elvileg nem rossz. A szétválasztást (hús, szénhidrát, keményítő...) talán lehet normálisabb keretek közt is csinálni.

Megpróbálok áttérni egészségesebben táplálkozni és valamilyen multivitamint is szedni! Köszönöm!

2011. márc. 30. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:

senkinek nem ajánlom! nem kell szétválasztani semmit!

nagy kamu az egész,de sajnos sokan csinálják önpusztítás gyanánt!

[link]

2011. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!