Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehete-e szpotatás alatt...

Lehete-e szpotatás alatt csinálni a diétát?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én 3évvel ezelőtt fogytam ettől a diétától -45kg.De azóta szülttem és szoptatok 18,5 hónapos a babóm:) és van rajtam +20KG:(dE EL SZERETNÉM KEZDENI Újból a diétát.Tud nekem valaki abba segíteni,hogy szoptatás alatt el lehet e kezdeni a diétát?Köszike mindenkinek a választ előre is!Üdv egy anyuka.
2010. máj. 16. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lehet!!! sportolni viszont lehet ;) séta (babakocsi aljába +2-3 üveg ásványvíz), úszás, ha kezdesz fittebb lenni bringa, -10 kg után futás
2010. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösszike a választ!De 3hétig csinálatam azt ,hogy ki iktatam a szénhidrátokat és az édességet is az étrendemből nagyon sokat tornáztam,de sajnos semmit nem fogytam csak azt nemtom ,hogy mért nem fogytam semmit.Azért gondoltam erre a 90napos diétába ismét.
2010. máj. 16. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet!! De inkább azt ajánlom, hogy válassz normális diétát. De ha neked ez egyszer már bejött...Nem lesz semmi baja a gyereknek, és nem csak anyatej van a világon. Ha fogyni akarsz akkor diéta+ sport. Amúgy meg 2,5 éves a gyereket, vagy ha a te korodat kérdezik akkor pl. azt mondod hogy 332 hónapos vagy??
2010. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves.. elírtam
2010. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Dehogy lehet..

akkor h kapja meg a tápanyagot a pici.. ha lehetne nem lenne mamatorna :)

2010. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De a gyerek már nem pici, és nem csak anyatej létezik. A kérdező pedig nagyon kövér, 20 kg rengeteg, nem 1 hónap leadni. Jobb minél hamarabb belekezdeni a diétába. Diéta nélkül pedig semmit nem ér a sport.
2010. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos.

Ne kezd örült diétába. Inkább válaszd az egézséges étkezés meg a sporot!

2010. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szoptatás alatt azért nem ajánlott a fogyókúra, mert a zsírsejtek méreganyagokat is raktároznak, ami nem jó, ha belekerül a tejbe...a sportnál ugye ugyanúgy felszabadulnak ezek a méreganyagok, de sport esetén lassabb, egyenletesebb a fogyás, így nem okoz gondot
2010. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek a váalszt nagyon aranyosak vagytok!Minél hamarabb le szeretnék fogyni,mert sok a súly megszoktam az ami voltam anno.Nagyon sovány sem szeretnék lenni,mert a párom nem szeretné ha 60-50kg lennék.De már kipróbáltam mindent nagyon sokat tornáztam is diéta is sok féle volt,de nemtom mittől nem fogyok.Olvastam ,hogy attól van ,hogy szoptatás alatt védekezik a szervezett hát igazából nemtudom.Anno 2hét alatt leadtam 5-6 kg-ot .Ha meg nem eszek akkor majd elájulok és nem jó a babómnak sem.Nem eszek fehér kenyeret csak teljeskiőrlésű kiflit 1,5%-os tejet iszok ,zsírszegény dolgokat eszek iszok.Úgy hogy nemtom mitől nem fogyok.Van mikor el keseredek és fel adom.Amit nem kéne csak ha nincs eredmény akor nem megy tovább.
2010. máj. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!