Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan adjak le 10 kg-ot?

Hogyan adjak le 10 kg-ot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először is ne 2 hét alatt próbáld leadni, ehhez kb 3-4 hónapra van szükséged.

Fontos a nemed, súlyod, magasságod, és a napi tevékenységed, ami alapján meg lehet állapítani a napi kalóriaszükségletedet.

Édességeket, cukros, lisztes dolgokat mellőzd, amennyire lehet, estére ne egyél szénhidrátot. Napközben 4-5 étkezésed legyen.

Heti 3-4 alkalommal iktass be valami sportot, főként aerob mozgást, amit 1 alkalommal kb 40 percig végzel.

2011. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kédést millószor tették fel. Olvasgass kicsit mielőtt leiratod mégegyszer az emberekkel.
2011. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok , 168 cm magas és 65 kg :(...
2011. márc. 10. 16:13
 4/12 anonim válasza:
Nem vagy túlsólyos akkormiért szeretnél fogyózni?Ráadásul 10 kg-t?
2011. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Első választ én írtam, de ezek után nem tudom...

Én csak 165 cm, de kiugranék a bőrömből, ha 65 kg lennék. (72 vagyok).

2011. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
10 kg akarsz fogyni?Anorexiás akarsz lenni?Esetleg sprotolj valamit,hogy fittebb legyél.Hihetetlen ez a mai generácio,hogy mindneki 20 kg akar lenni,de komolyan :S
2011. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ssup ***** válasza:
szerintem számoltasd ki a testtömeg indexed, és a testzsírszázalékodat. Olyan számolja ki aki ért hozzá.. És az adatokhoz képest fogyj le, ha szükséges. Elvileg a testtömeg indexed: 23:03 normál
2011. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ssup ***** válasza:
máshol viszont azt írják, ez az adat enyhén túlsúlyos kategóriába tartozik, hát döntsd el magad, mit szeretnél
2011. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nemtudom miért írjátok, hogy nem kell neki? igenis adjon le, legyen több szép csaj az utcán. \o/


mivel nem vagy iszonyattúlsúlyos, így a 10 kiló lassan fog lecsordogálni, az utolsó pár meg méglassabban. :D én a helyedben napi 15 perc tornával kezdenék, veszel vagy letöltesz egy aerobikos (vagy inkább ilyen kickboxosizéstornásat, én azt jobban szerettem) és mozogz rá. én nem eszek sokat, sosem ettem sokat, de a mozgáshiány miatt jöttek fel a kilók. munkahelyen mondta jópár ember miket eszek, a szemem kiguvvadt. (hogy milyen sokat esznek ezek :D)

2011. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Le leszek pontozva, de 65 kg igenis sok ehhez a magassághoz. Nem lesz anorexiás, csak szépen vékony. Ő legalább nem 20 kg feleslegnél kap észbe, hogy ez így nem lesz jó.

Aerob+diéta, sok gyümölcs, sok folyadék (nem cukros üdítők), hajrá! :)

2011. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!