Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyumolcsnapon/+ delelott...

Gyumolcsnapon/+ delelott barmennyi gyumolcsot meg lehet enni?

Figyelt kérdés

nemreg kezdtem el a 90 naposat.... es ugye az van h minden delelott csak gyumolcs, na de ha en megeszek minden oraban vmilyen gyumolcsot az ugy jo? vagy pedig egyszerre kell megenni oket? pl. minth reggeli?

vmint barmilyenfajta gyumolcsoket lehet enni? vagy pedig csak 1 fajtat?


2011. márc. 11. 14:37
 1/4 anonim válasza:
Délelőtt ehetsz több kaját,főleg gyümölcsöt:)
2011. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én csináltam 90 naposat, és sztem igen (bár a banánból azért csak mértékkel). Én mindig egyszerre ettem meg, de így még egészségtelenebb a diéta, mint egyébként - ha óránként eszed az sokkal jobb.

Viszont, nem tom mennyit szeretnél leadni, de az a tapasztalatom a 90 naposról, hogy az utolsó 5 kilót nehéz leadni vele:S

És amúgy meg nagyon egészségtelen... De beválik.

2011. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat, haat meg az utolso 5 kg messze van...79/165 vagyok.... 1 hete csinalom a dietat kb, es -2kgnel tartok egyenlore....a cel 65-67 lenne.....remelem sikerul..
2011. márc. 19. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Egész délelőtt ehetsz gyümölcsöt, gyümölcsnapon pedig amennyit akarsz, én kilószám ettem banánt is, mégis fogytam.
2011. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!