Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak legalább...

Hogyan fogyjak legalább 10kg-t 2-3 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Nemem :Fiú Kor:15 Súly:80Kilóggramm Magasság:170Cm


A napi dolgaim :Átlagban:A suliig sétálok meg vissza ....Az oda út kb 1km!

A napjaim nem túl aktívak tanulás elveszi az időm!

Mit ajánlotok?Sport meg ilyesmit nem tudok beiktatni...Legainkább:étrendek....Megilyen fogyasztó szerekre gondolok...Kérlek segítsetek!


2011. márc. 12. 10:20
 1/9 anonim válasza:
Szia mivel te fiú vagy megne próbálj fogyózni anélkül hogy ennek az oldalnak: [link] ezen az oldalon alul van a 'Fogyás nem csak testépítőknek hanem átlag embereknek is' A szerint élsz még izmos is lehetsz! fő a kitartás és ha éhes vagy akkor egyél mert ha nem eszel akkor nem a zsír hanem az izomzat bontódik és az negatív fogyás,ne a súlyodból akarj veszteni,hanem zsírt csökkenteni és izomzatot növelni, szal ha éhes vagy egyél csak olyat aminek alacsony a szénhidrát tartalmat. még én elmondom neked SPORT ÉS MOZGÁS NÉLKÜL NEM LEHET FOGYNI!! max tönkre mennek az izmaid! Nos kövesd ezt az oldalt és szabad idődben sétálj és fuss sokat! Ha futsz próbálja ne aszfalton inkább földön futni mert akkor nem mennek tönkre az izületeid! Ne feledd ha valóban leakarsz fogyni az ne 'fogyókurának' nevezd hanem 'életmódváltásnak' mert ez csak így lehetséges! Sok sikert kívánok és kövesd ezt az oldalt amit linkeltem! :)
2011. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
és még valami én ugyanaz a válaszoló vagyok aki előbb linkelte az oldalt! Fogyasztó szer NEM LÉTEZIK csak is szigorú étrendel és sportal érhető el,az ilyen zsírégető szerek kapszulák csak segítenek,de ha nem mozogsz és nem eszel normálisan egyáltalán nem használ semmit! 15éves fiú vagyok énis :) túlsúlyos voltam valaha én is mergértelek de ez csak is így érhető el, és ez egy lassú folyamat de minél jobban csinálod annál hamarabb megjön az eredmény
2011. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ÉRtem!


Állítólag ,ha felgyorsul az anyagcsere akkor indul meg nagyon.

nekem elég lassú mivel én jó ha 2-3 naponta egyszer megyek üríteni.

Vizelni.Azt álagban 1-2 nap alatt egyszer...

Valami természetes gyümölcs zöldség vagy itel fajta ami felgyorsítja az anyag cserét olyant tudnál ajánlani?

2011. márc. 12. 10:42
 4/9 A kérdező kommentje:

Amugy:Én a napi étrendemet így tudom elképzelni:Egy bögrét félig megtöltök zabpehellyel,s tej nélkül vagy maximum nagyon kevés tejjel megeszem ezt mind reggel.

Ebédkor :5 maximum 6 kanál leves...nálunk 2.Fogás átlagban:Csírkehús rizzsel vagy burgonyával...Szóval 2-4-5 flat csirkehús és 2-4-5 kanál rizs....

A vacsora:Hm ezt vagy elhanyagolnám ,vagy fél bögre zab pehely...A futás az nem megy mostanság...A tanulás miatt...A tanáraim nagyon szemetek!Edzésnek a súlyzós lehetne maximum...Amúgy elnéztem a kilót mérlegen 76 vagyok!És az hogy 65 legyek kb június közepéig lehetséges lenne?

2011. márc. 12. 10:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a fehér lisztből készült pékárukat, süteményeket!Csak teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret egyél!Ebből kevesebb kell, hamarabb jól laksz, és nem emeli gyorsan a vércukorszintet.Kerüld a fehér főtt tésztát, fehér rizst!Barna rizs nagyon jó.Csökkentsd minimálisra az édességet!Próbáld gyümölccsel, joghurttal pótolni.Jó a sült alma, sült tök.(cukor nélkül!!)Minden nap egyél nagy adag nyers zöldséget!Vagy ebéd mellé, vagy vacsi helyett.A vacsora teljes elhagyása nagyon jó, de rendkívül nehéz kibírni.Én nyers répát rágcsálok ilyenkor, vagy nyers káposztát, almát..A könnyű leveseket részesítsd előnyben!Ne egyél zsírban, olajban sülteket egyáltalán; pároltakat, főtteket inkább!Vajat, margarint, zsíros sajtot kerülni kell!Szóba se jöhet a szalámi, kolbász.Csak a sovány sonka, sovány sajt.A krumplit héjában süsd sütőben, olaj nélkül.A főzelékek is jók, lehetőleg rántás nélkül;párolt hússal, főtt tojással. Sok sikert!
2011. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ne a mérlegre hagyatkozz! :) Hidd el ha izmosodsz csak nő a súlyod mikor én elkezdtem edzeni 77kg voltam 3hónappal később 83 lettem annyi különbséggel hogy alig volt rajtam zsír de annál több izom! :) Egyébként ez csak is a genetikádtól függ,anyag csere gyorsításra ajánlom a zöld teát persze cukor nélkül,és ne vmi hamisítványt vegyél hanem menj be egy drogériába és ott vegyél nem ddrága pár100 Ft és amellet hogy gyorsítja az anyagcserét nagyon egészséges is! De attól hogy megiszol egy bögrével nem fog felgyorsulni ez is kúra szerű, a másik pedig ami jó, az a korpa boltban lehet venni, a szervezeted nem tudja megemészteni ezért kitolja magából és letakarítja a bélfaladon fennragadt káros anyagokat is ezt teheted akár joghurtba levesbe szinte mindenhova! Előre szólok hogy egyiknek sincs jó íze! A korpa egy időután észre vehető lesz a székletedben is! De ezek nem turbó szerek mint a 10.000 Ft-os zsírégető cuccok, lassabban hatnak, de semmi káros mellékhatásuk nincs! Egyszerűen méregtelenítenek és anyagcserét gyorsítanak! Tudod te,hogy hány kg salak lehet a bélfaladra ragadva? Hát elég sok! :) Ezen segít a korpa, a zöld tea a felesleges vizet hajtja ki ami szintén több kg lehet (tudom hogy literbe mérik itt a testsúlyodra gondoltam) És ez rengeteget segít! De megint szólok CSAK SPORT + ÉTREND-el érhető el! Ezek nélkül hatástalan! :) és ismétlem itt is magam! A FEHÉRJE K*RV@ FONTOS! És ha éhes vagy akkor egyél,ha nem akkor a szervezeted átáll arra a túlélő rendszerre hogy mégjobban raktározza a zsírt+ még az izomzatod is lemegy! Szóval ezt sose feledd és ne érezz bűntudatot! Amit másoltam link a legjobb! :D Ez az étrend sem rossz amit írtál de próbál e-szerint az oldalszerint kajálni,ez nem gagyi sztár diéta ez valóban működik! (tapasztalat) :D
2011. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is időhiánnyal küzdök, ezért sport közben tanulok: felmondom a német szavakat az MP-re és futás közben hallgatom, olvasás közben súlyzózom... Az időhiány nagyon rossz kifogás:D

Egyébként azt mondják, a sport kb 20%ban számít bele a fogyásba, szóval egy egészséges étrenddel is fogyhatsz, csak épp izmosodni nem fogsz és ropi leszel...

2011. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Box
2011. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ne egyél 3 hónapig hidd el beválik
2011. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!