Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1 hónap alatt lehetséges az...

1 hónap alatt lehetséges az hogy valaki 6 kilót leadjon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem ilyen gagyi gyógyszerekkel. Mozgás + diéta és kellő túlsúly mellett menni fog
2011. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszikee ...:) am gyógyszerrel mennyit lehet?:O:)
2011. márc. 14. 10:18
 3/20 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom a gyógyszert mellesleg nem tudom most az Adipex újra kapható?

Tudtommal illegális (volt)?, azt hiszem nem véletlenül:S

De nem tudom miért nem fűlik az embereknek a foga az életmódváltáshoz miért keresi mindenki a kiskaput..:S

Egyébként én csak annyit mondok hogy nekem nem nagy túlsúlyból ugyan "csak" kb 3 kg-t sikerült leadnom az első hónapban, de pl a derekam legalább 5 centivel kisebb lett a többi testrészről nem is beszélve..most két hónap után elhagyogatom a 38-as nacit. Persze sokáig én is azt hittem hogy lehetetlen a lefogyás de mégiscsak lehetséges.:) Mindenféle gyógyszer nélkül is:) Azok csak tönkreteszik a belső szerveket:(

2011. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
www.femina.hu/fogyokura
2011. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Természetesen lehet egy hónap alatt leadni ennyit, de ez azért egy picit sok. Ennyi leadott kilónál már komolyan fennáll a veszélye annak, hogy nem csak zsírból, hanem izomból is fogytál. Utóbbi vesztesége esetén pedig csak löttyedtebb leszel. Én amondó vagyok, hogyha van egy jó étrended, és edzel mellé, akkor het 1, max 1.5 kiló veszteségnél csak zsírból fogsz leadni. Még azt is érdemes tudni, hogy minél lasabb a fogyás, anál kisebb az esélye annak, hogy később visszaszeded ezeket a leadott kilókat.
2011. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

lassan 8 éve thai-boxolok, egy-egy verseny előtt 5 kilót le kell fogynom, 2 óra ugráló kötelezés alatt lemegy rólam

persze ez egészségtelen , és nagyon könnyű vissza hízni...

2011. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehetséges.
2011. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
én 3-4 hónap alatt 17kg-t fogytam. De a 2. hónaptól elkezdtem futni úgyhogy az is rásegített. Azért, ha elkezded szedni, én javaslom szedj mellette vitamint, mert ez mindent kisöpör a szervezetedből. Sok sikert. :)
2011. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a komikat :)...
2011. márc. 14. 14:44
 10/20 anonim válasza:
34%

Persze, hogy lehet. Csak amint abbahagyod a diétát, még több jön vissza, mint amennyit leadtál. Ha heti 1 kilónál többet fogysz, az egyrészt egészségtelen, másrészt, meg több mint valószínű, hogy nem zsírból, hanem izomból fog lemenni.

Inkább élj egészségesen.

2011. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!