Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 171/70 kg-ról indultam. A 23....

171/70 kg-ról indultam. A 23. napig lement 6 kg, majd ezután a 33. napig még 1 kg, és azóta sajnos teljesen megállt a fogyás. Most vagyok a 49. napnál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mozogni is szoktam, na nem minden nap, de heti 2-3 alkalmat szobabiciklizem, 30 percet kb. Fogok még fogyni?
2009. febr. 24. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
persze. Próbáld egy kicsit emelni a napi sport adagodat, tarts a diétát és akkor igen. valószínüleg már kevés a terhelés a szervezetednek és egy picit több kalóriaégetésre van szüksége. pl bringázz 1órát vagy legalább napi felet és menni fog!
2009. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, csak stagnál. Én most vagyok a 23. napnál, nekem eddig leröpült 6 kiló, és most lassan fogyogatok még két kilót.

Elkezdesz tornázni, tartasz egy plusz víznapot stb. akkor menni fog. Én sok fehér teát és zöld teát iszom, tegnap előtt volt víznapom. Most megint elkezdem a sportot.

2009. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!