Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy tudnék lefogyni? Segítsetek.

Hogy tudnék lefogyni? Segítsetek.

Figyelt kérdés
a testtömegindexem által én túlsúlyosnak számítok. fogyasztóteát iszom, sokat sportolok, víznapot tartok, de eddig nem nagyon vettem észre a változást (4 napja csinálom). jó így és folytassam, mert előbb-utóbb észreveszem magamon a változást? segítsetek, nagyon fontos (ötletek is jöhetnek).
2011. márc. 29. 13:34
 1/6 anonim válasza:

Aktívan sportolok a mai napig és túl vagyok már néhány nagyon nagy fogyáson! /20-25 kg/

Az én tapasztalatom az hogy a drasztikusan lecsökkentett kalóriamennyiség nélkül mozoghatsz bármennyit nem fog elindulni lefelé a súlyod!

Elsősorban ez is genetika kérdése, de nálam a következő dolgok működtek;


1. Kevesebb szénhidrát! /kenyérfélék, cukor, ...stb/

2. Kevesebb zsíros étel!

3. Szeparáld az étrendedet, húst csak zöldséggel ha szénhidrátot fogyasztasz ne egyél hozzá mást! Pl. olasz durum tésztákat olívával, kis parmezánnal paradicsommal fogyaszthatsz csak ne egyél hozzá húst!

4. Szignifikánsan több rost és zöldség!


Ha ezt a négy pontot betartod, 18 óra után nem eszel, sok vizet /szénsavmentes!/, zöld teát fogyasztasz és emeled a mozgással töltött időt biztosan el fog indulni lefelé a súlyod!


Nekem ez bevált.

2011. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mikor és mit eszel, milyen az étrended? (lehet fogsz látni ezek után változást, mert kinyomod a testedből a vizet, de tartós fogyás nem lesz, ahhoz megfelelő étrend kéne a mozgás mellé)
2011. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 napja?!!! Ne viccelj már, a túlsúly sem 4 nap alatt rakódott rád! Egészséges életmóddal, sporttal kb. 8-12 hónap alatt fogsz lefogyni!!
2011. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. márc. 29. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mennyi a testtömeg-indexed? 4 nap alatt amúgy még folyamatos koplalással se nagyon lehet lefogyni, úgyhogy emiatt ne aggódj.
2011. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 nap alatt ne várj 20 kg mínuszt. egy hónap múlva ha lemegy rólad 4-5 kg. akkor jól csinálod-.
2011. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!