Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1 hónap alatt mennyit fogyhato...

Luca Léna kérdése:

1 hónap alatt mennyit fogyhatok a 90 napos diétával ha mindennap sportolok minimum 1,5 órát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 13:15
 1/4 anonim válasza:
Ez teljesen más mindenkinél, embere válogatja. Nekem 6-7 kg-ot sikerült, a barátnőmnek 10-et. Hozzáteszem, nekem 10 kg súlyfeleslegem volt, a barátnőmnek viszont 20kg. Tehát mondom, ez mindenkinél más. De ha sportolsz is hozzá, az mindenképpen szép eredményt fog mutatni. :-)
2011. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is kb. annyi súlyfeleslegem van mint barátnődnek volt..:)Nagyon köszönöm a választ..bár már úgy gondolom nekem annyira nem jó ez a diéta:) Ingerült vagyok és gyenge..neked milyen volt ? :)
2011. ápr. 7. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy legyengült szervezetnyit...
2011. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is csináltam ezt a diétát, de a 45. napon rosszul lettem, elájultam...viszont 45 nap alatt sikerült 15 kilót fogynom:)
2011. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!