Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 és fél hónap alatt le lehet...

2 és fél hónap alatt le lehet fogyni 10 kg-ot, ha nem eszek édességet és mindennap sportolok valamennyit?

Figyelt kérdés
kérlek írjatok...
2011. márc. 26. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen szerintem le.hajrá:)
2011. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem az nem elég, ha csak édességet nem eszel. Mást is változtass az étrendeden! De egyébként igen, lehet 10kg-ot fogyni, ha kitartóan tornázol, és odafigyelsz arra, amit eszel. Sok sikert! :))
2011. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kevesebb kenyeret, tésztát, krumlit egyél, és sok gyümölcsöt zöldséget, akkor biztos lefogysz.
2011. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne csak az édességet hagyd el, figyelj az étkezésedre amúgy is! rengeteg kalkulátor van a neten, amivel kiszámolhatod mennyi kalóriára, fehérjére, szénhidrátra, zsírra van szükséged, ha súlyt szeretnél veszíteni. ezek alapján állíts össze egy étrendet lehetőleg sok zöldséggel, gyümölccsel és étkezz naponta 4-5 alkalommal.

a mozgás sem mindegy, nem muszáj minden nap, de ne ilyen otthonülős tornázások legyenek csak, hanem főleg futás, biciklizés stb.

2011. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon megörültem a válaszotoknak és remélem, hogy fog is sikerülni :)...
2011. márc. 26. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!