Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hány éves kortól lehet a 90...

Hány éves kortól lehet a 90 napos diétát alkalmazni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 11:52
 1/3 anonim válasza:
61%
Egyesek azt ajánlják,amíg fejlődés alatt állsz,vagyis míg nem vagy legalább 18 ne fogyózz.Na már most,ha te 15 éves korod ellenére magadon cipelsz legalább 20 kg fölösleget,szerintem megpróbálhatod.Nagy baj nem érhet,mert a fontos ásványi anyagok így is a szervezetedbe junak,minthogy egész nap nasizol vagy édességekkel tömöd magad,vagy késő este vacsorázol.Ezt neked kell eldöntened.Egy kis fogyás nem fog ártani...
2009. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én 13-14 éves voltam mikor 25kg-ot fogytam. Igaz nem 90 napos volt csak a vacsorákat hagytam el meg mozogtam. Már így idősebb fejjel nem alkalmaznám eztse. Szerintem 16 éves már kipróbálhatja a 90 naposat de ha utánna nem vigyázol visszajön minden.
2009. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Józan ésszel azt gondolnám, hogy mivel mindent bejuttatsz a szervezetedbe pár napon belül, folyamatosan, így szerintem semmi gond nem lehet. Sőt, talán még egészségesebb is az étkezés, mert több gümölcsöt, zöldséget, stb.; fogyasztasz, mivel van gyümölcsnap. :) sok sikert! ili
2009. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!