Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 15 éves lánynak lehet alkalmaz...

15 éves lánynak lehet alkalmazni a 90napos diétát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak ha azt akarja, hogy komoly baja legyenek.
2010. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ne tedd! Én 18 évesen csináltam. 20 napig birtam. Nagyon szigoruan betartottam, lehet hogy még tulságosan is szigoru voltam... aztán kb fél évig utána gyomorfájásaim voltak. Olyan szinten hogy fél éjszakáim a wc feletti öklendezéssel teltek el... Nagyon hangulatos. :


sportolj! és ne egyél sok édességet! Használj édesitöt a teádba. Ennyivel is sokat elfogsz érni. :)


Sok sikert!

2010. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a diéta semmire se jó! 15 éves vagy, fejlődő szervezet. Én 16 éves vagyok tavaly 75 kg voltam és ma meg 62 kg vagyok. Nem diétáztam, csak sokat mozogtam és keveset ettem. Nem volt semmi kivétel az ételek között, csak mindenből keveset. Mozogj és ne egyél sokat! Ennyi.
2010. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is annyi vagyok,tegnap kezdtem el=)
2010. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm járt úgy, mint az egyik előző kommentező, hogy iszonyatosan fájt a gyomra a diéta végén...sokszor a padlón fetrengett, tényleg, nem rettegéskeltőnek írtam ide. Szerintem inkább válaszd a heti 2-3 alkalommal történő sportot. Ez lehet bármi, napi 25-30 perc már sokat segít. Emellett korlátozd az édességevést és egyél sok zöldséget, gyümölcsöt!
2010. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
semmiképp se tedd!!!
2010. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amig fejlődik a szervezeted ne tegyél ilyen "hülyeségeket".... 14 évesen kezdtem el diétázni 12kg-ot fogytam.... azóta a gyomrom totálisan kész... tojás allergiám van és laktóz érzékeny lettem, lehet h nincsen összefüggés a kettő közt, de épp azután alakultak ki ezek a "betegségek" miután megszabadultam a 12kg-tól.... gondold meg.... megéri? szerintem nem, ha tehetném mindent visszacsinálnék.... nekem nem érte meg!
2010. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!